w

Joanna Kurska wraca do pracy w TVP po odwołaniu Jacka Kurskiego! Czeka na nią wysokie stanowisko

Jacek Kurski, Joanna Kurska - fot. AKPA/Kurnikowski
Jacek Kurski, Joanna Kurska - fot. AKPA/Kurnikowski

Zaledwie kilka godzin temu media obiegła wieść o odwołaniu Jacka Kurskiego, a tu takie wieści! Joanna Kurska wraca do pracy w TVP! Jakie stanowisko zajmie?

Jacek Kurski związany był z TVP od lat, choć nie obyło się bez przebojów. Po raz pierwszy funkcję prezesa stacji objął 8 stycznia 2016 roku, jednak już 2 sierpnia został odwołany — raptem na kilka godzin. 6 marca 2020 roku raz jeszcze pożegnał się z pracą, ale i tym razem nie na długo. 24 lipca ponownie zaczął pełnić dotychczasową funkcję, ponieważ jego następca i zarazem poprzednik, Maciej Łopiński, zrezygnował. Na początku jego kadencja miała trwać przez zaledwie półtora roku, ale ostatecznie został powołany na czteroletnią kadencję. Ta nieoczekiwanie została przerwana 5 września 2022 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że teraz Kurski wróci do polityki. Sam kilkukrotnie napomknął o tym w mediach społecznościowych. Rozstanie z Telewizją Polską ma jednak swoje plusy, ponieważ dzięki temu przed Joanną Kurską otworzyły się drzwi do wielkiej kariery!

Joanna Kurska wraca do pracy w TVP

Były już prezes TVP na konferencji ramówkowej stacji wspomniał, że z żoną planują, by wróciła do pracy, gdy on przestanie pełnić dotychczasową funkcję. Nie krył przy tym, że gryzą go wyrzuty sumienia, że to właśnie przez niego musiała zrezygnować z posady dyrektora biura programowego i biura marketingu.

Mam wobec niej duży wyrzut sumienia, bo była doskonałym dyrektorem programowym. To był ten moment zawodowy, który koronuje pracę. W momencie, kiedy została dyrektorem, musiała przestać nim być, więc zawsze ją za to przepraszam i obiecuję, że jak tylko z Telewizji kiedyś odejdę, to poproszę następców, żeby ona tutaj wróciła, bo tak byłoby uczciwie

Były prezes TVP jednocześnie wspomniał, że gdyby nie zrezygnowała z pracy, z pewnością byliby atakowani, a tak udało im się tego uniknąć, choć musieli wiele poświęcić.

Zrobiłem jej osobistą krzywdę, że jej w Telewizji nie ma. Z drugiej strony pewnie bylibyśmy przedmiotem ataku, więc coś za coś.

Zaledwie kilka godzin po tym, jak media obiegła wieść o odwołaniu Jacka Kurskiego, portal Presserwis przekazał, że jego żona wraca do TVP i czeka na nią wysokie stanowisko, ponieważ będzie kierować Pytaniem na śniadanie! Wszystko zadziało się błyskawicznie, ponieważ już jutro (6 września) zaczyna pracę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Już za chwilę finał amerykańskiego „Mam talent!”. Sara James podzieliła się receptą na sukces

[VIDEO] Makabryczny wypadek. Karuzela runęła na ziemię z dużej wysokości, a „organizatorzy uciekli”