w

DramatDramat

[WIDEO] Matka związała pięciolatce ręce i nogi, a następnie zostawiła ją na pełnym słońcu. Chłopiec z sąsiedztwa wszystko nagrał. Dramat!

Matka związała córkę liną za karę - fot. screenshot Twitter @EconomicTimes
Matka związała córkę liną za karę - fot. screenshot Twitter @EconomicTimes

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które wywołuje gęsią skórkę. Matka związała pięcioletnią córkę liną i zostawiła na pełnym słońcu. Trudno powstrzymać łzy, słuchając przeraźliwego krzyku z błaganiem o pomoc. Jak ona tak mogła?!

Niestety nie każdy dorosły jest dobrym rodzicem. Kobieta z New Delhi w Indiach jest tego najlepszym przykładem. W bestialski sposób ukarała swoją pięcioletnią córkę za to, że nie chciała dokończyć pracy domowej. Trudno uwierzyć w to, że ludzie są zdolni do takich czynów, tym bardziej w stosunku do własnych dzieci.

Związała córkę, a następnie zostawiła ją na pełnym słońcu

„Pomysłowa” matka wydedukowała, że najlepszą karą za nieodrobienie pracy domowej, będzie związanie rąk i nóg pięciolatki liną, a następnie wystawienie jej na pełne słońce. Przerażone dziecko zdzierało gardło, błagając o pomoc. Zaniepokojony chłopiec z sąsiedztwa postanowił zobaczyć, co się dzieje. Gdy jego oczom ukazała się wijąca na ziemi dziewczynka, wyjął telefon i wszystko nagrał.

Ta dziewczynka została związana i wyrzucona na taras. Jest godzina 14 i jest koszmarnie gorąco. Ona cierpi — relacjonował.

Nieletni świadek tego zajścia nie był w stanie jej pomóc, tym bardziej że znajdował się w drugim budynku. Strach pomyśleć, co mogłoby się stać, gdyby wpadł w ręce nieobliczalnej kobiety. Na szczęście na ratunek pięciolatce pospieszył jej dziadek, który zorientował się, co zrobiła jego synowa.

Sprawą zajęła się policja, która ustaliła, że w tym czasie kobieta przebywała w domu z dwójką dzieci. Senior od razu poinformował syna, który niezwłocznie zwolnił się z pracy i wrócił do domu.

Dowiedziałem się o tym, gdy mój ojciec zadzwonił, mówiąc, jak ukarała naszą córkę. Ukarała ją, ponieważ nie odrobiła pracy domowej — tłumaczył ojciec dziewczynki w rozmowie z Indian Times.

Lokalna policja poinformowała za pośrednictwem Twittera, że wszczęto już śledztwo w tej sprawie.

Zidentyfikowano rodzinę dziecka i podjęto odpowiednie działania. Sprawa została zarejestrowana na podstawie art. 75 ustawy o sprawiedliwości wobec nieletnich na posterunku policji w Khajuri Khas i trwa dalsze śledztwo.

Sprawą zainteresowała się także Komisja Ochrony Praw Dziecka, która prowadzi odrębne dochodzenie ws. przemocy w rodzinie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Ilustracja do artykułu - Pixabay

W wyniku zderzenia renault ROZERWAŁ się na strzępy. Nie żyje półtoraroczne dziecko i 39-letni mężczyzna

Wyrzucił psa z drugiego piętra - fot. Screenshot Facebook @fundacja.Mondo.Cane

[WIDEO] Najpierw próbował utopić psa, a później wyrzucił go przez okno z DRUGIEGO piętra. Drastyczne nagranie obiegło sieć