w

DramatDramat

[WIDEO] Najpierw próbował utopić psa, a później wyrzucił go przez okno z DRUGIEGO piętra. Drastyczne nagranie obiegło sieć

Wyrzucił psa z drugiego piętra - fot. Screenshot Facebook @fundacja.Mondo.Cane
Wyrzucił psa z drugiego piętra - fot. Screenshot Facebook @fundacja.Mondo.Cane

Rozjuszony mieszkaniec z Wrześni wyrzucił psa z okna na drugim piętrze. Zwierzę z hukiem upadło na bruk. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu.

Sprawę jako pierwsza nagłośniła Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt Mondo CANE, która 5 czerwca na oficjalnym profilu na Facebooku poinformowała o przerażającym zgłoszeniu. Ktoś z okolicznych mieszkańców zaalarmował służby, że mężczyzna wyrzucił z okna na drugim piętrze psa, który upadł na podjazd przed blokiem.

PIES WYRZUCONY Z OKNA W BLOKU!

To miała być spokojna sobota…

Niestety nigdy nie wiemy kiedy i co się stanie. W dniu dzisiejszym po 17 otrzymaliśmy zgłoszenie o psie, który został wyrzucony z balkonu na 2 piętrze… Tak WYRZUCONY Z 2 PIĘTRA …

Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Kostrzyn Wlkp. Młody mężczyzna wyrzucił swojego Psa prosto na kostkę brukową.

Wcześniej w bezwzględny sposób torturował zwierzę.

Wyrzucił psa przez okno

Fundacja przekazała, że świadkowie tego zdarzenia dostrzegli, że mężczyzna wcześniej próbował utopić szczenię w misce z wodą. Gdy to mu się nie udało, wziął psa na ręce i bez mrugnięcia z okiem wyrzucił go z drugiego piętra. Na szczęście mieszkańcy szybko zareagowali, a na podjeździe znajdowała się kamera, która zarejestrowała całe zdarzenie.

Wcześniej według zeznań świadków topił go w misce z wodą umieszczoną na balkonie.

Na szczęście mieszkańcy szybko zareagowali. Psiak został zabezpieczony, a My poproszeni o pomoc. Na miejsce przybyła Policja i zabezpieczyła nagranie z monitoringu na którym widać jak pies zostaje wyrzucony z drugiego pietra bloku mieszkalnego…

Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Kostrzyna WLKP ,którzy zareagowali — relacjonowało Mondo CANE.

Po zabezpieczeniu szczeniaka okazało się, że ma zaledwie 8 miesięcy i cudem uniknął śmierci, odnosząc jedynie drobne obrażenia.

Psina, to młody chłopiec ,ok 8 miesięcy. Nie wiemy jakim cudem uniknął tragicznego losu, może to młody wiek, albo jakiś anioł stróż czuwał nad tym maluchem i uchronił go przed poważnymi obrażeniami.

9 czerwca na profilu fundacji pojawiła się aktualizacja, a także film, który przeznaczony jest wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach, ponieważ dokładnie widać na nim, jak czworonóg upada na ziemię. Wyjaśniono też, że właściciel ani razu nie skontaktował się ze służbami, by dowiedzieć się, czy pies przeżył. Do Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wpłynęło zawiadomienie o przestępstwie. Wyjaśniono też, w jakim stanie jest szczenię.

Niezrozumiałym dla nas szczęściem był fakt, iż pies poza poobijaniem nie odniósł większych obrażeń – jesteśmy po USG jamy brzusznej i RTG. Czekamy jeszcze czy nie pojawią się skutki neurologiczne – upadek z takiej wysokości mógł spowodować wiele obrażeń. Pies szczęściarz jest pod naszą opieką.

Po kilku dniach intensywnych działań policji udało się ująć sprawcę. Wyszło też na jaw, że ma do odbycia zaległy wyrok.

Policjanci z Wrześni zatrzymali tego człowieka. Dodatkowo okazało się, że ma od do odbycia karę za inne przestępstwa w wymiarze 100 dni. Niezależnie od tego, będzie się musiał liczyć z dodatkową odpowiedzialnością za przestępstwo, o które jest podejrzewany w tej sprawie — przekazał Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji w rozmowie z Radiem Poznań.

Mężczyzna przebywa już w zakładzie karnym. Za wyrzucenie psa z okna grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Matka związała córkę liną za karę - fot. screenshot Twitter @EconomicTimes

[WIDEO] Matka związała pięciolatce ręce i nogi, a następnie zostawiła ją na pełnym słońcu. Chłopiec z sąsiedztwa wszystko nagrał. Dramat!

Joanna Jędrzejczyk kończy karierę, fot. screenshot Twitter @espnmma

Joanna Jędrzejczyk po ciężkim nokaucie w walce z Zhang ogłosiła koniec kariery! Zdradziła czym się teraz zajmie. „Chcę być…”