w

32-latek próbował zgwałcić córkę swojej partnerki. Matka dziewczyny brutalnie odparła atak

fot. zdjęcie ilustracyjne (Pexels - RODNAE)

32-letni mieszkaniec Indii próbował zgwałcić 14-letnią córkę swojej partnerki podczas nieobecności kobiety. Matka dziewczyny w ostatniej chwili zjawiła się jednak w domu i zemściła się na mężczyźnie, odcinając mu genitalia.

Do zdarzenia doszło w Lakhimpur w indyjskim stanie Uttar Pradesh. Wykorzystując nieobecność swojej partnerki, 32-latek usiłował zgwałcić jej 14-letnią córkę. Kobieta w odpowiedniej chwili wróciła jednak do domu i ukarała swojego chłopaka.

36-latka odcięła genitalia partnerowi

W rozmowie z lokalnymi mediami 36-latka powiedziała, że w ostatniej chwili wróciła z pracy do domu, gdzie zastała swojego partnera próbującego zgwałcić jej córkę. Kobieta rzuciła się do obrony swojego dziecka, ale wtedy mężczyzna również ją zaatakował. Zdecydowała się więc na poważniejsze środki.

Pracowałam na farmie, kiedy doszło do incydentu. Na szczęście zdążyłam wrócić w samą porę. Zaatakował nawet mnie, gdy próbowałam ratować córkę, więc pobiegłam do kuchni po nóż i odcięłam jego intymne części, aby dać mu nauczkę. Nie żałuję tego, co zrobiłam – powiedziała.

Napastnik w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala i nie jest pewne, czy lekarzom uda się go uratować. Jeśli 32-latek wróci do zdrowia, trafi do aresztu i usłyszy zarzut gwałtu na nieletniej.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy kobieta usłyszy zarzuty, w sprawie nadal trwa śledztwo. 36-latka zapewnia, że działała w samoobronie i po nóż sięgnęła dopiero w momencie, gdy osobiście została zaatakowana.

Nie wiadomo, czy kobieta usłyszy zarzuty. Śledztwo w tej sprawie trwa.

Źródło: Newsweek ; India Times

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Piotr Jacoń opisał dramat swojej transpłciowej córki. Po wizycie u lekarki płakała w toalecie z bezsilności

Daniel Martyniuk oświadczył się byłej dziewczynie - fot. Instagram @faustynaaj

Daniel Martyniuk oświadczył się nowej ukochanej! Faustyna pochwaliła się niebanalnym pierścionkiem