w

Daniel Martyniuk oświadczył się nowej ukochanej! Faustyna pochwaliła się niebanalnym pierścionkiem

Daniel Martyniuk oświadczył się byłej dziewczynie - fot. Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk oświadczył się byłej dziewczynie - fot. Instagram @faustynaaj

Daniel Martyniuk skrupulatnie unika rozgłosu, jednak jego obecna partnerka od czasu do czasu pokazuje kulisy ich życia prywatnego. Okazuje się, że ostatnio syn znanego disco polowca poprosił ją o rękę! Wręczył ukochanej niebanalny pierścionek.

Daniel Martyniuk w przeszłości cieszył się niechlubną opinią, ponieważ regularnie wszczynał medialne skandale. Nie przestrzegał obowiązującego prawa i regularnie trafiał przed oblicze sądu. Nadal w sądzie toczy się co najmniej jedno postępowanie, ponieważ kilka miesięcy temu publicznie znieważył sędzinę, która najwidoczniej w jego ocenie wydała niesprawiedliwy wyrok.

Z pozdrowieniami dla tych, co myślą, że sterują prawem, a tak naprawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa, wydając niesprawiedliwy wyrok, który prawdopodobnie został wydany przez czysta niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania. 6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził ze takie ba**chło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Won peda**wo, co się masz za Boga. Pilnuj swojego życia, a nie oceniasz innych chamie — pisał na Instagramie.

Kilka dni później ponownie zrobiło się o nim głośno, ponieważ groził kasjerce śmiercią. Tym razem można jednak przypuszczać, że faktycznie zamknął ten rozdział w swoim życiu. Być może wpływ na to miała znajomość z Faustyną, która właśnie weszła na wyższy poziom.

Daniel Martyniuk oświadczył się

Daniel ma za sobą nieudane małżeństwo z Eweliną, która jest matką jego córki, Laury. Ich ślub był jednym z największych wydarzeń w polskim show-biznesie. Zenek Martyniuk zadbał o to, by ceremonia była na najwyższym poziomie i wydał na nią krocie.

Na początku tego miesiąca w jednym z wywiadów poinformował, że gdy jego syn zdecyduje się po raz kolejny zawrzeć związek małżeński, to tym razem sam będzie musiał pokryć wszelkie koszty.

Jest dorosły… A wesele? Już bym nie zrobił — powiedział Super Expressowi.

Najwyraźniej nawet tak śmiała deklaracja nie zraziła Daniela, ponieważ w miniony weekend jego ukochana poinformowała, że się zaręczyli. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała kilka kadrów ze wspólnej wyprawy kajakowej, na których prezentuje pierścionek. Trzeba przyznać, że syn króla disco polo nieźle się postarał, ponieważ wręczył ukochanej sporą, złotą błyskotkę wysadzaną kolorowymi kamieniami.

Ciekawe, jak na tę informację zareagowali jego rodzice, a szczególnie mama, która jeszcze nie tak dawno temu wprost mówiła, że nie przepada za jego wybranką.

Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i nie chcę z nią mieć nic wspólnego — powiedziała w wywiadzie dla Twojego Imperium.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej, w której możecie zobaczyć nie tylko pierścionek, ale i dawno niewidzianego Daniela.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

32-latek próbował zgwałcić córkę swojej partnerki. Matka dziewczyny brutalnie odparła atak

Mariola B. z Siedlec spłonęła żywcem - fot. media społecznościowe

Mariola z Siedlec spłonęła żywcem po imprezie z przyjaciółmi. Gdy gasiła ognisko, doszło do niewyobrażalnej tragedii