w

HahaHaha DramatDramat SuperSuper

Piotr Rubik na wakacjach w Miami. W wypoczynku przeszkadzają mu „Janusze”

Fot. Piotr Rubik / Instagram

Piotr Rubik wraz z rodziną po świętach postanowił udać się na wakacje. Kierunek – Miami. Niestety tam również ludzie zachowują się w irytujący sposób.

Majdanowie podjęli decyzję o wylocie na wakacje jeszcze przed świętami. Właśnie dlatego zorganizowali wigilię wcześniej.  „Bo kto powiedział, że musi być 24.12?🤔😂 Nie data jest ważna a ludzie” – pisała na Instagramie Małgorzata Rozenek.

Rodzina Rubików zdecydowała jednak, że urlop może poczekać te kilka dni i dopiero po świętach wyleciała do Miami. Na relacjach Piotrka i Agaty można zobaczyć, że pogoda jest fantastyczna, a humory na piaszczystej plaży dopisują. Jednak nie wszystko układa się idealnie.

Agata skarży się na problem z leżakami: „Myślałam, że to tylko w Polsce ludzie rezerwują leżaki, ale nie – w Ameryce również”. Chciałoby się napisać – co kraj to obyczaj – przynajmniej nie widać tylu parawanów, co nad polskim morzem.

Fot. Instagram / Agata Rubik

Piotrkowi natomiast za skórę zaszedł nietrzeźwy urlopowicz, który rozłożył się na plaży kawałek od nich. Relacjonuje: – „Na plaży w Miami są również Janusze takie jak np. ten za mną, który się rozłożył. Puszcza rap na pełny regulator i jeszcze klnie i w ogóle jest chyba nieźle naprany„.

Życzymy, aby dalsza część urlopu przebiegała już spokojniej!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

  1. Panie klaskający, siedź w domu i nie marudź plaża to miejsce publiczne i nie wszyscy ludzie zachowują się tak jak ty byś tego chciał, to co tobie tam przeszkadza dla nich może jest normą.

Napisane przez szymon

Szczęśliwa Marianna Schreiber klaszcze i komentuje: „Brawo Panie Prezydencie”

Kolejny zawodnik KSW przejdzie do FAME MMA!? Miał zawalczyć z… Don Kasjo?