w

DramatDramat SuperSuper

Natalka z „M jak miłość” zrobiła COMING OUT! Po raz pierwszy pokazała dziewczynę: „zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć ”

Marcjanna Lelek, fot. AKPA
Marcjanna Lelek, fot. AKPA

Marcjanna Lelek zrobiła coming out! Po raz pierwszy publicznie opowiedziała o swojej orientacji. Pochwaliła się uroczym zdjęciem z dziewczyną.

Marcjanna Lelek urodziła się 21 lutego 1995 roku w Warszawie. W 2000 roku dołączyła do obsady serialu M jak miłość, w którym wcieliła się w postać Natalki Mostowiak, adoptowanej córki Marka i Hanki. Mimo że scenarzyści nieco rozwinęli jej wątek, ostatecznie podjęła decyzję o rezygnacji z gry w serialu.

Obecnie studiuje reżyserię na łódzkiej filmówce. Jakiś czas temu debiutowała w roli reżyserki za sprawą krótkometrażowego filmu Noamia. Jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chwali się efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz pokazuje wybrane fragmenty z życia prywatnego.

Serialowa Natalka z M jak miłość zrobiła coming out!

Profil Marcjanny na Instagramie obserwuje ponad 37 tysięcy internautów. Z pewnością większość z nich to fani, którzy polubili jej grę aktorską. Wielkim zaskoczeniem dla nich było, gdy w sobotni poranek obwieściła, że od pół roku jest w związku z kobietą.

Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie. Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć no i w końcu spotkałam dziewczynę tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma — zaczęła.

W dalszej części wpisu zdradziła, jak wyglądały początki ich związku. Okazuje się, że to ona zrobiła pierwszy krok.

Long story short powiedziałam jej o tym i zapytałam, czy będzie ze mną chodzić i się zgodziła. Był to ekscytujący i nieskomplikowany czas, nie musiałyśmy się jakoś szczególnie przełamywać, zakochanie na tych zasadach co zawsze.

Marcjanna przyznała, że obie mogą liczyć na wsparcie najbliższych, którzy bez problemu zaakceptowali, że są parą.

Mam to szczęście żyć wśród otwartych i tolerancyjnych ludzi i nie usłyszałam jeszcze złego słowa na temat naszego związku, moja rodzina, jej rodzina i nasi przyjaciele nas wspierają, kochają i traktują jak każdą inną parę.

Była gwiazda M jak miłość dodała, że ten post stworzyła także z myślą o osobach, które boją się wprost powiedzieć o swojej orientacji. Chciała przekonać innych, że każdy ma prawo do miłości i szacunku.

Dlatego pomyślałam, że trzeba się tym podzielić, bo wiem, że nie każdy ma to szczęście i chciałabym dać przykład i tym, którzy rzadko to słyszą powiedzieć: nie jesteście sami, każdy ma prawo kochać kogo chce i być z kim chce — skwitowała.

Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym po raz pierwszy możemy zobaczyć ją z partnerką, której daje czułego całusa. Od razu widać, że Marcjanna jest teraz naprawdę bardzo szczęśliwa.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy z gratulacjami. My także życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marta Żmuda Trzebiatowska - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Wielkanoc 2022. Marta Żmuda Trzebiatowska puściła wodzę fantazji podczas malowania pisanek. W ruch poszły nie tylko farby

Paulina Sykut-Jeżyna, fot.

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się nową fryzurą. Takiego koloru włosów jeszcze nie miała. Blond to już PRZESZŁOŚĆ!