w

Wielkanoc 2022. Marta Żmuda Trzebiatowska puściła wodzę fantazji podczas malowania pisanek. W ruch poszły nie tylko farby

Marta Żmuda Trzebiatowska - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial
Marta Żmuda Trzebiatowska - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda Trzebiatowska zabrała się za malowanie pisanek. Stworzyła prawdziwe dzieła sztuki z aplikacjami. Takich jeszcze nie widzieliście!

Marta Żmuda Trzebiatowska to aktorka, która debiutowała w 2005 roku rolą w serialu Dom niespokojnej starości, który na ekranach pojawił się dopiero 5 lat później. Widzowie mogą kojarzyć ją także z takich produkcji, jak: Nie kłam kochanie, Och, Karol 2, Dwie strony medalu, Magda M.., Teraz albo nigdy! oraz Śluby panieńskie. Największą popularność przyniosło jej Na dobre i na złe, w którym od czterech lat wciela się w postać Hanny Sikorki.

Aktorka odniosła sukces także w życiu prywatnym. W 2015 roku wzięła ślub z aktorem Kamilem Kulą, z którym doczekała się dwojga dzieci: syna i córki. Para unika blasku fleszy i niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Jak dotąd nie zdecydowali się też pokazać dzieci, ani ujawnić ich imion.

Wielkanoc 2022. Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się pisankami

Wielkanoc to najważniejsze chrześcijańskie święto. W wielu domach już od kilku dni trwają intensywne przygotowania. Jednym z najbardziej lubianych przez wszystkich momentem jest przygotowywanie pisanek, które trafią do koszyczka wielkanocnego oraz na stół.

Marta postanowiła wprowadzić do wnętrza swojego domu trochę barw i zabrała się za malowanie jajek. Przyznała, że jej najbliżsi poddali się już na starcie, jednak to jej nie zraziło i sama przygotowała gustowne dekoracje.

Wszyscy wymiękli i jak zwykle zostałam sama na placu boju […].

Aktorka pochwaliła się swoimi dziełami sztuki. Jej pisanki bardzo się wyróżniają, ponieważ nie pomalowała ich przy użyciu tradycyjnych barwników. W ruch poszły nie tylko farby, ale i wszelkiego rodzaju ozdoby, które można było przykleić do skorupek. Tym samym kraszanki posiadają m.in. gustowne, kolorowe pomponiki oraz wypukłe kropki.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy. Internauci są pod ogromnym wrażeniem jej twórczości.

  • Piękne, kolorowe.
  • Dzieło sztuki.
  • Jakie ładne.
  • Przepiękne pisanki.
  • Boskie.

Koniecznie zajrzyjcie do poniższej galerii.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krążownik „Moskwa” mógł zatonąć z cenną chrześcijańską relikwią na pokładzie. Miała zapewnić „nietykalność”

Marcjanna Lelek, fot. AKPA

Natalka z „M jak miłość” zrobiła COMING OUT! Po raz pierwszy pokazała dziewczynę: „zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć ”