w

To KONIEC „M jak miłość”?! Ilona Łepkowska mówi bez ogródek: „Oczywiście…”

Ilona Łepkowska, M jak miłość - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @mjakmilosc.official
Ilona Łepkowska, M jak miłość - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @mjakmilosc.official

M jak miłość mimo upływu lat wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Wielu Polaków od pierwszego odcinka śledzi perypetie rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół, z niecierpliwością czekając na kolejne odcinki. Ilona Łepkowska, dzięki której produkcja odniosła sukces, przyznała otwarcie, że nagrania powinny dobiec końca. Dlaczego?

M jak miłość to jeden z najdłużej emitowanych seriali w historii polskiej telewizji. Format debiutował na antenie TVP2 4 listopada 2002 roku i dotychczas doczekał się 1736 odcinków. Wielu widzów od początku śledzi losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół, dzięki czemu produkcja wciąż cieszy się dużą oglądalnością. Oczywiście nie brakuje też sceptyków, którzy uważają, że polski odpowiednik Mody na sukces już dawno powinien zniknąć ze szklanego ekranu. Do grona tego należy zaliczyć Ilonę Łepkowską, która stoi za sukcesem formatu.

To koniec M jak miłość?!

Zagorzali fani M jak miłość nie wyobrażają sobie, by ich ulubiona produkcja zniknęła z anteny, ale Łepkowska ma w tej kwestii odmienne zdanie. Jako fachowiec w swojej dziedzinie uważa, że nie powinno emitować się seriali przez kilka dekad.

Uważam, że każdy serial powinien się skończyć maksymalnie po pięciu, sześciu latach. Ja zazwyczaj tak odchodziłam z seriali. Ale co zrobić, jak widzowie chcą inaczej? – powiedziała Plotkowi.

W jej ocenie po tak długim czasie niektóre tytuły stają się nudne, ponieważ twórcom zaczyna brakować pomysłów, które napędzałyby kolejne wątki. Przez to też można odnieść wrażenie, że nagrania przeciąga się w czasie na siłę, a następne odcinki stają się nijakie. W jej ocenie fakt, że M jak miłość emitowane jest od 23 lat, a Na dobre i na złe o rok dłużej, przesądza o tym, że powinno zakończyć się produkcję tych formatów.

Oczywiście. Nie rozmawiam jednak na ten temat z Tadeuszem Lampką, bo ja już tego nie produkuję, więc to nie jest moja decyzja i nie mam na nią wpływu. Natomiast osobiście bym każdy serial kończyła po… Dziesięć lat to jest absolutna granica — dodała.

Rzeczywiście można odnieść wrażenie, że nad sagą Mostowiaków zawisły czarne chmury, bowiem finał ostatniego sezonu został przyspieszony. Myślicie, że faktycznie Telewizja Polska przestanie emitować M jak miłość? Zgadzacie się z Iloną Łepkowską?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Izabela Janachowska - fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska wyjaśniła, dlaczego trafiła do szpitala. Sytuacja była poważna. „Zaczęłam mieć problemy z pamięcią i mową”

Katarzyna Dowbor, Elżbieta Romanowska, Marta Kołdej, Wiesław Nowobilski - fot. Gałązka/AKPA

Katarzyna Dowbor nie pochwala zachowania Elżbiety Romanowskiej po objęciu posady w programie „Nasz nowy dom”. Tym jej podpadła