w

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się nową fryzurą. Takiego koloru włosów jeszcze nie miała. Blond to już PRZESZŁOŚĆ!

Paulina Sykut-Jeżyna, fot.
Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Instagram @paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna regularnie odwiedza salon fryzjerski, z którego wychodzi odmieniona, jednak to, co stylista zafundował jej ostatnim razem odbiera mowę. Aż trudno uwierzyć, że to ona!

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych Polsatu. Od najmłodszych lat interesowała się muzyką i to z nią początkowo wiązała poważne plany na przyszłość. W telewizji po raz pierwszy pokazała się przy okazji castingu do Idola. Mimo ogromnego talentu nie udało jej się zakwalifikować do finału. Rywalizację ukończyła na 3. miejscu. To jednak nie podcięło jej skrzydeł i krótko po tym podjęła pracę w stacji. Jesienią 2007 roku została prezenterką pogody, a następnie zaczęła współprowadzić z Maciejem Rockiem format Must Be the Music. Tylko muzyka. Obecnie nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Regularnie pojawia się w nowych produkcjach oraz na największych wydarzeniach muzycznych organizowanych przez nadawcę.

Sykut-Jeżyna podbiła serca widzów swoją szczerością oraz pozytywnym nastawieniem do życia. Nie da się także ukryć, że jest naprawdę piękną kobietą. W jej pracy bardzo ważne jest to, by zawsze prezentować się nienagannie, dlatego też regularnie odwiedza ulubiony salon fryzjerski, w którym przechodzi spektakularne metamorfozy. To, co zadziało się na jej głowie ostatnio, odbiera mowę.

Paulina Sykut Jeżyna przeszła metamorfozę

Paulina jest bardzo aktywna na Instagramie i to właśnie tam pokazuje, jak wygląda jej codzienność i praca od kulis. Za każdym razem, gdy wprowadza jakieś zmiany w swoim wyglądzie, od razu chwali się efektami w sieci.

Prezenterka bardzo lubi eksperymentować ze swoimi włosami. Na początku kariery miała czarne pasma, później stopniowo zaczęła je rozjaśniać i jeszcze do niedawna była blondynką.

Nie zadzieraj z fryzjerem 😉 Swojego… Uwielbiam

Tym razem zdecydowała się nieco przyciemnić pukle i nadać im chłodniejszy ton. Oczywiście podcięła też końcówki i wycieniowała włosy na całej długości. W tym wydaniu wygląda naprawdę fenomenalnie.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem metamorfozy. W komentarzach nie szczędzą Paulinie komplementów.

  • Mega kolorek.
  • Jaka śliczna.
  • Wow, świetny efekt.
  • O wooow mega!
  • Piękny kolor włosów!
  • Ale ładnie! Piękny kolor

Podoba wam się?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcjanna Lelek, fot. AKPA

Natalka z „M jak miłość” zrobiła COMING OUT! Po raz pierwszy pokazała dziewczynę: „zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć ”

Koszyczek Wielkanocny, fot. Pixabay

Wielkanoc 2022. Gwiazdy pochwaliły się koszyczkami wielkanocnymi. Krupińska, Janachowska, Bomba