w

Marcin Hakiel pochwalił się zdjęciem z piękną brunetką! Tak SZCZĘŚLIWY dawno nie był

Marcin Hakiel, fot. Instagram
Marcin Hakiel, fot. Instagram

Marcin Hakiel pochwalił się fanom zdjęciem z piękną brunetką. Wystarczy na niego spojrzeć, by zrozumieć, jak bardzo szczęśliwy jest w jej towarzystwie. Zmienił się nie do poznania.

Marcin Hakiel od kilku tygodni budzi ogromne zainteresowanie mediów, ponieważ na początku marca wraz z Kasią Cichopek poinformowali o rozstaniu. Przez kilkanaście lat tworzyli wręcz wzorcowe małżeństwo, które miało spore grono fanów. Krótko po tym, jak wzięli ślub, na świat przyszedł ich syn, Adam, a cztery lata później córka, Helena. Małżonkowie regularnie udostępniali w social mediach rodzinne kadry, na których wyglądali na szczęśliwych. Nikt więc na początku nie mógł uwierzyć w to, że ich związek się rozpadł.

Na początku żadne z nich nie chciało wyjaśnić, dlaczego podjęli taką decyzję. Tancerz jako pierwszy przerwał zmowę milczenia i w Mieście kobiet wyjaśnił, że Kasia zaczęła się coraz bardziej oddalać, po czym dowiedział się, że w jej życiu ktoś się pojawił.

Nie chciałbym, potocznie mówiąc prać brudów, ale najtrudniejszy moment w całej sytuacji był taki, że moja partnerka od jakiegoś czasu prosiła o wolność i więcej przestrzeni. Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Na to nie można być przygotowanym — powiedział podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską.

Po tej wypowiedzi na Cichopek spadła ogromna fala hejtu. Sytuacja z godziny na godzinę stawała się coraz gorsza, w związku z czym aktorka zablokowała możliwość komentowania zdjęć na Instagramie. Aleksandra Domańska nie potrafiła przejść obok tego obojętnie i w ostrych słowach skrytykowała Marcina za to, że zaczął prać brudy w telewizji.

Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy dotyczące kobiety, która jest matką jego dzieci. Wtf?!Grow up, dude [przyp. red. – Dorośnij, koleś]. Nic nie jest dane na stałe. Życie płynie — pisała w social mediach.

Można przypuszczać, że były mąż w końcu otrząsnął się z żałoby po rozstaniu.

Marcin Hakiel na zdjęciu z piękną brunetką

Hakiel bardzo przeżywał rozstanie z Kasią, co widać było gołym okiem. Zaraz po tym, jak wydali oświadczenie, ściął włosy na krótko i mocno je rozjaśnił. Wtedy też można było dostrzec, jak bardzo schudł w ostatnim czasie. Podczas gdy jeszcze niedawno z jego twarzy nie znikał uśmiech, nagle jego miejsce zajął bezbrzeżny smutek wymalowany w oczach. Z dnia na dzień było jednak coraz lepiej, a spory wkład w to miała terapia, na którą zdecydował się zapisać.

Marcin jest teraz bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jego codzienność. Ostatnio zamieścił na swoim profilu zdjęcie z piękną brunetką. Nie ujawnił jednak, kim jest tajemnicza kobieta. Od razu widać, że świetnie czuje się w jej towarzystwie, ponieważ jego twarz rozpromienił szeroki uśmiech. Kadr opatrzył krótkim hasztagiem:

#OKAZUJESIEZEPAPUGITEZPIJAKAWE

Wspomniany kadr znajdziecie poniżej. Myślicie, że Marcin otrząsnął się po rozstaniu?

Marcin Hakiel, fot. Instagram
Marcin Hakiel, fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krystian Ochman, fot. Instagram, Eurowizja.org

[VIDEO] Eurowizja 2022. Krystian Ochman jest już po drugiej próbie. Mamy OFICJALNE NAGRANIE! Fani konkursu pieją z zachwytu

Rosyjski żołnierz z Buczy został zidentyfikowany, bo… namalował swój profil na Instagramie w jednym z domów