w

[VIDEO] Eurowizja 2022. Krystian Ochman jest już po drugiej próbie. Mamy OFICJALNE NAGRANIE! Fani konkursu pieją z zachwytu

Krystian Ochman, fot. Instagram, Eurowizja.org
Krystian Ochman, fot. Instagram, Eurowizja.org

Eurowizja 2022 budzi ogromne emocje, z uwagi na to, że jeszcze niedawno to właśnie nasz reprezentant, Krystian Ochman, miał największe szanse na wygraną. Mamy oficjalne nagranie z drugiej próby! Sprawdziliśmy, jak zmieniły się notowania bukmacherów.

Eurowizja to najpopularniejsze widowisko muzyczne organizowane niemalże nieprzerwanie od 1956 roku. Podczas wydarzenia przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych należący do Europejskiej Unii Nadawców prezentują na żywo swoje utwory. Najpierw organizowane są dwa półfinały, w których wybrane podczas losowania grupy, walczą o miejsce w finale. W ostatecznym starciu o wygraną walczą najlepsi z najlepszych. Jurorzy i widzowie wspólnie wybierają zwycięzcę, który otrzymuje pamiątkową statuetkę, a jego kraj zyskuje prawo do organizacji wydarzenia na swoim terytorium w następnym roku kalendarzowym.

W tym roku konkurs odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja w hali PalaOlimpico we włoskim Turynie. Mając na uwadze trwającą pandemię koronawirusa, organizatorzy będą w posiadaniu nagrań zapasowych, na wypadek, gdyby któryś z reprezentantów otrzymał pozytywny test na koronawirusa lub z jakichś powodów nie mógł wziąć udziału w wydarzeniu. 30 kwietnia rozpoczęły się oficjalne próby. W ramach przygotowań wszyscy uczestnicy będą mogli dwukrotnie wykonać swój utwór na scenie. Krystian Ochman jest już po drugim występie. Mamy oficjalne nagranie. Jak wypadł?

Eurowizja 2022. Nagranie z drugiej próby Ochmana. Czy Polska ma szanse na zwycięstwo?

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 wykona utwór pt. River, który najbardziej spodobał się jurorom i widzom podczas oficjalnych polskich preselekcji. W sieci właśnie udostępniono nagranie z drugiej próby, na którym można dostrzec, że wprowadzono spore zmiany. Wiadomo już, że podczas półfinałowego występu u boku artysty zamiast zespołu pojawią się tancerki z zasłoniętymi twarzami w nieco przerażających, ciemnych kostiumach. Uwagę od razu przyciąga staging, czyli inscenizacje. Pojawią się także zmienione wizualizacje, które wprowadzą do hali PalaOlimpico mroczny i nieco tajemniczy nastrój.

Poniżej możecie zobaczyć fragment występu naszego reprezentanta.

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii. Zdaniem widzów Ochman przygotował fenomenalny utwór, który zasługuje na zwycięstwo.

  • Po prostu…. FENOMENALNE wykonanie. Wygrasz lub nie, CAŁA POLSKA JEST DUMNA. Niesamowicie zdolny chłopak. BRAWO!
  • Absolutnie najpiękniejszy wokal.
  • Bardzo dobra piosenka. Chcę, żeby Polska wygrała. Dziękuję za wsparcie Ukrainy, Polska jest najlepszym krajem na świecie.
  • GENIALNE!!! Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak dobrego występu po polskiej delegacji. Powodzenia Krystian!
  • Nie spodziewałem się tego, nie mogę się doczekać całości, na razie jest genialnie.
  • Świetny głos. Polska dostarczyła czegoś nowego.
  • Magiczny głos. Polska zwycięzcą Eurowizji 2022.

A jak wyglądają notowania bukmacherów? Na tę chwilę cały czas na pierwszym miejscu utrzymuje się Ukraina, którą reprezentować będzie zespół Kalush Orchestra z utworem Stefania. Polska po próbach nieoczekiwanie spadła o jedno oczko w dół i obecnie zajmuje 8 miejsce. Pamiętajmy jednak, że w najbliższych dniach, a już szczególnie po pierwszym półfinale, wszystko może się zmienić. Póki co wszystko wskazuje na to, że Krystian bez trudu przejdzie do finału.

Kibicujecie naszemu reprezentantowi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Britney Spears, fot. Instagram

Britney Spears wrzuciła do sieci nagie fotki. Zaniepokojeni internauci grzmią: „Ona potrzebuje SZYBKIEJ pomocy”

Marcin Hakiel, fot. Instagram

Marcin Hakiel pochwalił się zdjęciem z piękną brunetką! Tak SZCZĘŚLIWY dawno nie był