w

SuperSuper HahaHaha

Britney Spears wrzuciła do sieci nagie fotki. Zaniepokojeni internauci grzmią: „Ona potrzebuje SZYBKIEJ pomocy”

Britney Spears, fot. Instagram
Britney Spears, fot. Instagram

Britney Spears po raz kolejny zszokowała internautów. Wrzuciła do sieci zdjęcia, na których pozuje nago. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Co wywołało aż takie poruszenie?

Britney Spears była jedną z najpopularniejszych wokalistek muzyki pop i dance. Debiutowała jako nastolatka i w krótkim czasie zyskała ogromną rozpoznawalność. Jej pierwszy album zatytułowany … Baby One More Time odniósł spektakularny sukces. Melomani wprost oszaleli na punkcie krążka, a znajdujące się na nim przeboje znał niemal każdy. Zaraz po tym otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery. Gdyby nie fakt, że po drodze bardzo się pogubiła, nie potrafiąc udźwignąć tak ogromnej popularności, być może nadal sukcesywnie podbijałaby listy przebojów.

Artystka dorobiła się ogromnej fortuny i regularnie pojawiała się na pierwszych stronach gazet. Mimo to nie było jej dane wieść szczęśliwego życia. Będąc u szczytu popularności, przeszła załamanie nerwowe, wskutek czego została ubezwłasnowolniona i objęta kuratelą przez ojca. W 2021 roku odzyskała wolność i od tamtego czasu może sama decydować o swoim życiu. Kilka tygodni temu ogłosiła, że wraz z Samem Asghari, zostaną rodzicami.

Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam “Jezu, co się stało z moim brzuchem?”. Mój mąż powiedział: “Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie”. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka […] – poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Niestety fani podejrzewają, że nie jest stabilna emocjonalnie. Dowodem na to mają być zdjęcia, które niedawno udostępniła w mediach społecznościowych.

Britney Spears udostępniła w sieci nagie zdjęcia

Britney jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie publikuje nagrania z tanecznymi popisami oraz zdjęcia, na których najczęściej prezentuje wymyślne stylizacje. Niektóre z nich budzą ogromne kontrowersje, ponieważ gwiazda wprost uwielbia pozować nago. Oczywiście stosownie cenzuruje miejsca intymne, nie mniej jednak i tak pokazuje więcej, niż oczekują tego od niej fani.

Najnowsze ujęcia, które wrzuciła na swój profil, wzbudziły spore poruszenie. Gwiazda pozuje na nich sauté, trzymając na rękach sporych rozmiarów szczeniaka. Kadry zostały wykonane w sypialni, a ona prezentuje na nich wachlarz różnych min oraz przybiera różne, z pewnością w jej mniemaniu zmysłowe, pozy. Od razu widać, że jest bardzo szczęśliwa, nie mniej jednak seria fotek nie wszystkim przypadła do gustu.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy. Wielu fanów nie szczędziło pod jej adresem komplementów.

 • Britney trzęsie Instagramem jak zawsze.
 • Ikona!
 • Królowa!
 • Uwielbiam, kiedy się uśmiechasz.

Nie brakuje jednak krytycznych opinii. Internauci są bardzo zaniepokojeni tym, co dzieje się z wokalistką.

 • I wy mówicie, że wszystko z nią dobrze…
 • Ona naprawdę nie czuje się dobrze, potrzebuje szybkiej pomocy.
 • Ok, przydałaby ci się przerwa od social mediów.
 • Boże, pomóż tej biednej, zagubionej duszy…
 • Bardzo lubię Britney, ale nie zachowuje się normalnie.
 • To jest bardzo dziwne.
 • Proszę, niech ktoś jej pomoże…
 • Biedny piesek

Zastanawiające jest także to, dlaczego Britney na dole udostępnionych fotografii zamaskowała coś białym serduszkiem. Mając na uwadze fakt, że niedawno wrzuciła do sieci nagranie, na którym w tle widać było zwierzęce odchody, to także napawa obawą. Poniżej możecie obejrzeć wspomniane wideo.

Jak myślicie, dlaczego jej partner i ojciec nienarodzonego dziecka, nie reaguje na takie publikacje? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

Putin chce stworzyć własną WIKIPEDIĘ. „Pożądane są OBIEKTYWNE, ważne informacje”. Już wciela plan w życie

Krystian Ochman, fot. Instagram, Eurowizja.org

[VIDEO] Eurowizja 2022. Krystian Ochman jest już po drugiej próbie. Mamy OFICJALNE NAGRANIE! Fani konkursu pieją z zachwytu