w ,

Zagraniczny ekspert ocenia, jak Krystian Ochman wypadnie na Eurowizji 2022!

fot. Krystian Ochman / Instagram

Eurowizja 2022 zbliża się wielkimi krokami, a Polacy wiedzą już, kto będzie reprezentował ich kraj. Zagraniczny ekspert postanowił ocenić, jakie szanse na wygrane ma Krystian Ochman z utworem „River”. Zgadzacie się?

Eurowizja organizowana jest niemalże nieprzerwanie od 1956 roku. Organizatorem tegorocznego, 66. Konkursu Piosenki Eurowizji są Włochy, ponieważ w ubiegłym roku to właśnie reprezentanci Włoch – zespół Maneskin, wygrali konkurs.

Wielkie muzyczne wydarzenie odbędzie się już w pierwszej połowie maja w Turynie. W hali PalaOlimpico rywalizować będą przedstawiciele 41 krajów, a wśród nich znajdzie się wybrany w sobotę reprezentant Polski, Krystian Ochman.

Ochman wygrał polskie preselekcje, i choć jurorzy więcej punktów przyznali Darii i jej utworowi „Paranoia”, Krystian w głosowaniu widzów zdobył wystarczającą przewagę głosów, aby osiągnąć swój cel. Zwycięzcy „The Voice of Poland” udało się zdobyć aż 51 procent głosów publiczności.

Zobacz też: Krystian Ochman reprezentantem Polski na konkursie Eurowizji 2022. Co wiadomo na jego temat? Wiek, dziewczyna, kariera muzyczna

Szanse Krystiana Ochmana na Eurowizji

Polacy zastanawiają się teraz, jakie szanse Ochman ma w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizja. Wybór Krystiana nie spotkał się z dużymi kontrowersjami, ale znalazły się głosy krytyki, mówiące o tym, że „River” jest zbyt spokojnym utworem na Eurowizję, gdzie zwykle zwycięża energiczny utwór.

Z pomocą przyszedł zagraniczny znawca Eurowizji, Pedro Santos, który w rozmowie z „Pudelkiem” podzielił się swoją opinią dotyczącą wyboru Ochmana. Pedro jest dziennikarzem związanym z portalem Eurovisionworld.com, który jest jedną z największych baz wiedzy na temat konkursu.

Jak ocenia ekspert, Ochman jest najlepszym reprezentantem Polski od lat i bez wątpienia zasługiwał na wygraną w preselekcjach.

Szczerze, z mojej perspektywy, to mocniejszy uczestnik z Polski od wielu lat i jedyna słuszna piosenka, która wygrała krajowe selekcje. W Eurovisionworld.com taka wydawała się być także opinia naszych czytelników – zgromadził 65 procent głosów w naszej ankiecie.

Pedro wyznał, że bardzo podoba mu się nowoczesne brzmienie, i wyćwiczony głos Ochmana. Dziennikarz przyznał, że Krystian jest jednym z jego tegorocznych faworytów.

Piosenka jest niezwykle nowoczesna, przeznaczona zarówno dla krajowej, jak i międzynarodowej publiczności. Szczerze – widzę ją jako potencjalnego zwycięzcę Eurowizji 2022, biorąc pod uwagę odważną i staranną produkcję „River”, ale również ze względu na jego wspaniały głos i, sądząc po nagraniu, spektakularny kierunek artystyczny.

Santos przywołał też opinię bukmacherów, według których Polska znajduje się obecnie w pierwszej trójce faworytów i ma stosunkowo duże szansę na wygraną.

W zasadzie Ochman jest obecnie trzeci wśród faworytów do wygrania Eurowizji 2022, więc życzę wam powodzenia!

Myślicie, że Krystian rzeczywiście ma szansę na tak wysoką pozycję?

Źródło: Pudelek ; Instagram – krystianochman

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Magda Gessler mówi o obsadzie swojego filmu biograficznego. Wbiła szpilę Julii Wieniawie!

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie zaliczyło sporą wpadkę w sieci. Pomylili imię Ochmana. Wokalista nie zostawił tego bez reakcji