w ,

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i przed kamerami zbeształa aktora! Maciej Musiałowski aż zaniemówił z wrażenia

Maciej Musiałowski, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek, AKPA/Piętka Mieszko
Maciej Musiałowski, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek, AKPA/Piętka Mieszko

Małgorzata Rozenek ostatnio została współprowadzącą Dzień dobry TVN i coraz śmielej zachowuje się przed kamerami. Podczas jednego z publicznych wystąpień ostro zbeształa Macieja Musiałowskiego! Czym ją tak zirytował?

Małgorzata Rozenek od dekady uchodzi za jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. Nim regularnie zaczęła pojawiać się na szklanym ekranie, gościnnie występowała w takich programach, jak: Kobieta Cafe i Zrozumieć kobietę. Później jej kariera zaczęła nabierać tempa. Zgłosiła się na casting do Perfekcyjnej pani domu, podczas którego pokonała 200 konkurentek! Okazało się, że zrobiła to sposobem, ponieważ do studia przyszła z dwoma słoikami ciastek i stringami.

Przyniosła ze sobą dwa ogromne słoiki z ciasteczkami, które dzień wcześniej upiekła. Jeden był dla Edwarda Miszczaka, drugi dla mnie. A to nie koniec. Wyciągnęła z torebki stringi i pokazała nam, jak może z nich zrobić maseczkę na twarz, żeby nie trzeba było wdychać kurzu. Żadna kandydatka wcześniej nie przygotowała się w ten sposób. Małgosia od początku miała swój pomysł na ten program i to nas ujęło. Tyle rozrywki zapewniła nam podczas przesłuchania, że nie mieliśmy wątpliwości — wspominała w rozmowie z Wirtualnymi Mediami była szefowa TVN Style, Małgorzata Łupina.

Podobno już wtedy mówiła, że to jedynie droga do sukcesu, ponieważ bardzo chciałaby zostać prowadzącą Dzień dobry TVN. Co prawda musiała na to czekać kilka lat, ale 29 sierpnia zadebiutowała wraz z Krzysztofem Skórzyńskim w nowej roli. Od wejścia na antenę towarzyszył im stres, jednak emocje wzięły górę już na koniec odcinka, gdy na planie zdjęciowym pojawiły się ich rodziny.

Opinie o pojawieniu się Rozenek w śniadaniówce były bardzo podzielone. Pewne jest jednak to, że w świetnie czuje się w nowej roli i coraz śmielej zachowuje się przed kamerą.

Małgorzata Rozenek zbeształa Macieja Musiałowskiego

Małgorzata, po tym jak pogodziła się z Kubą Wojewódzkim, doczekała się zaproszenia do jego show. W najbliższy wtorek (06.09) zasiądzie na kanapie wraz z Maciejem Musiałowskim. W sieci ukazała się już krótka zajawka tego spotkania, na którym możemy zobaczyć najciekawsze momenty.

Nowa prowadząca DDTVN opublikowała wideo na swoim profilu, informując m.in. o tym, że pierwotnie to właśnie Wojewódzki miał być jej partnerem, a także po raz pierwszy widziała jego dziecko.

Głęboko skrywaną tajemnicą TVN jest fakt, że @dziendobrytvn miał ze mną prowadzić @kuba_wojewodzki_official. Odbyła się już nawet próba, możecie ją zobaczyć 6.09 o 22:40 @tvn.pl. Próba była udana, produkcja zachwycona, choć nasze gaże mocno zawyżały koszty, to udałoby się je obniżyć, rezygnując z zapraszania gości, bo okazali się całkowicie zbędni. Jednak dla Kuby, świeżo upieczonego Taty, rodzina jest na pierwszym miejscu, więc zrezygnował z tego niezwykle rozwijającego zawodowego wyzwania. Całkowicie to rozumiem, bo na planie poznałam tego słodkiego szkraba. Też będziecie mieli szansę go zobaczyć 6.09 o godz. 22:40 – zapraszała.

Na nagraniu widać, że wraz z kolegą ze stacji zaaranżowali scenkę, podczas której oboje byli prowadzącymi śniadaniówkę, a ich gościem był Maciej Musiałowski. Celebrytka bardzo wczuła się w swoją rolę i zapytała aktora o to, co chciał przekazać swoją rolą. To pytanie nieco zbiło go z tropu, ale po chwili zaczął odpowiadać. Poirytowana Rozenek-Majdan przerwała mu w połowie zdania i powiedziała, że jego czas antenowy już się skończył. Na kolejnym fragmencie widać, że emocje już sięgnęły zenitu, ponieważ podniesionym głosem powiedziała:

Ale możesz przestać mówić? To, że jesteś tu gościem… Milcz, gówniarzu!

Oczywiście warto mieć na uwadze, że fragmenty specjalnie zostały zmontowane w taki sposób, by we wtorkowy wieczór przyciągnąć przed ekrany telewizorów jak największą liczbę widzów. Niemniej jednak w sieci rozgorzała już dyskusja na temat zachowania Rozenek. Co piszą internauci?

  • P.S. dla mnie też „milcz gówniarzu” słabe.
  • Raczej milcz gówniarzu, było prześmiewcze, więc nie wyolbrzymiajcie i nie wyciągajcie z kontekstu.
  • I właśnie dlatego nie mam telewizora.
  • Prawdziwa kobieta z klasą, jestem Pani fanką.
  • Koniecznie muszę obejrzeć, bo zapowiada się ciekawie.
  • Piękna, mądra, inteligentna.
  • Gdyby ktoś do mnie powiedział „milcz gówniarzu…”, nooo… Już nie mówię o szacunku do gościa programu, ale szacunek do chłopaka… Co by powiedziała Małgorzata, gdyby Maciej powiedział „milcz stara babo”…
  • Pani jest wspaniała.

Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tiktokerka nazywa siebie „księżniczką”. Tego oczekuje od mężczyzn w związkach

Dramat w Legnicy. Dzik zaatakował dziecko, 6-latek walczy o życie w szpitalu. Władze miasta proszą o pomoc