w

Małgorzata Rozenek załatwiła sobie pracę w TVN… stringami?! Wystarczył prosty trik, by pokonać 200 konkurentek

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek ze stacją TVN związana jest od 2012 roku. Od tamtego czasu idzie jak burza i osiąga kolejne sukcesy, a już wkrótce poprowadzi Dzień dobry TVN. Nie zgadniecie, jak udało jej się dostać pracę w stacji.

Małgorzata Rozenek od kilku lat uznawana jest za jedną z największych gwiazd TVN-u. Zanim jednak debiutowała na szklanym ekranie, kilkukrotnie pojawiała się gościnnie w popularnych formatach.

Z czasem jednak zamarzyła jej się wielka kariera i postanowiła wziąć udział w castingu na prowadzącą program Perfekcyjna pani domu. Jak podaje portal Wirtualne Media, już wtedy miała powiedzieć Edwardowi Miszczakowi, że w przyszłości zostanie jedną z prowadzących Dzień dobry TVN.

Będę kiedyś prowadzić „Dzień dobry TVN”, a teraz chciałam wystąpić tutaj — miała oświadczyć.

Przez kilka lat ciężko pracowała na tę posadę. W podcaście WojewódzkiKędzierski mówiła, że już od dawna zabiega o to, by pojawić się w śniadaniówce.

Bardzo chciałabym poprowadzić „Dzień dobry TVN”, mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda (Miszczaka, przyp. red.) z tym tematem od samego początku mojej pracy — mówiła.

W końcu dopięła swego i już w najbliższy poniedziałek wraz z Krzysztofem Skórzyńskim poprowadzi ten format.

Jak Małgorzata Rozenek dostała pracę w TVN-ie?

Nie udałoby jej się jednak tego osiągnąć, gdyby nie była przekonująca na castingu do Perfekcyjnej pani domu. O tę posadę starało się 200 osób, jednak to ona była najbardziej przekonująca.

Rozenek oczarowała wszystkich nietuzinkową osobowością i pomysłowością, ponieważ na casting wybrała się z dwoma słoikami ciastek i stringami ukrytymi w torebce.

Przyniosła ze sobą dwa ogromne słoiki z ciasteczkami, które dzień wcześniej upiekła. Jeden był dla Edwarda Miszczaka, drugi dla mnie. A to nie koniec. Wyciągnęła z torebki stringi i pokazała nam, jak może z nich zrobić maseczkę na twarz, żeby nie trzeba było wdychać kurzu. Żadna kandydatka wcześniej nie przygotowała się w ten sposób. Małgosia od początku miała swój pomysł na ten program i to nas ujęło. Tyle rozrywki zapewniła nam podczas przesłuchania, że nie mieliśmy wątpliwości — wspominała w rozmowie z Wirtualnymi Mediami była szefowa TVN Style, Małgorzata Łupina.

Z perspektywy czasu na pewno nikt nie żałował tej decyzji. Rozenek zyskała ogromną popularność, a format bił rekordy oglądalności. Choć nagrania przerwano lata temu, nadal wszyscy doskonale pamiętają test białej rękawiczki. Od tamtego czasu Małgorzata szturmem podbija show-biznes i nie tylko, ponieważ w międzyczasie pracuje nad własnymi projektami, m.in. nad marką odzieżową i fundacją.

Z niecierpliwością czekamy na jej debiut w Dzień dobry TVN. Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dziewczynka topiła się na basenie w Sosnowcu - fot. screenshot Faceboook @arkadiuszchecinskipl

Mała dziewczynka ostrożnie weszła do basenu i po chwili zaczęła się topić. Stojący obok dorośli nawet nie zareagowali

Zdjęcie poglądowe - fot. Pexels @VH S

Horror w Warszawie. Nastolatka wpadła w szał w autobusie miejskim. Krzyczała, że ma HIV i chlapała ludzi własną krwią!