w

Tiktokerka nazywa siebie „księżniczką”. Tego oczekuje od mężczyzn w związkach

fot. TikTok screenshot

W każdym związku inaczej podchodzi się do kwestii pieniędzy, a temat płacenia na randkach dzieli wiele osób. Część z nich zaznacza, że mężczyzna powinien wykazać się gestem i zafundować kawę czy kolację podczas spotkania. Pewna tiktokerka oczekuje jednak dużo więcej.

To, kto powinien płacić na randce, jest delikatną kwestią i czasem wywołuje nieporozumienia oraz krępujące sytuacje, szczególnie podczas pierwszego spotkania. Część osób uważa, że najsprawiedliwiej jest podzielić się rachunkiem, a inni są zdania, że mężczyzna powinien zapłacić za kobietę.

„Wyglądać ładnie i chodzić na zakupy”

Są również osoby, które oczekują znacznie więcej od partnera. Pewna tiktokerka o pseudonimie „freakyprincess33” opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, w którym przedstawiła swoje podejście do spotykania się z mężczyznami.

Okazuje się, że jej partnerem może zostać jedynie mężczyzna, który zapłaci za wszystko, czego tylko sobie zażąda. „Księżniczka” wyjaśniła, że nie ma również zamiaru gotować i sprzątać, bo „od tego są szefowie kuchni i pokojówka”.

Tiktokerka stwierdziła wprost, że jej jedynym zadaniem w związku jest ładnie wyglądać i chodzić na zakupy. W hashtagach określiła się jako „sugarbaby”.

Internauci krytykują tiktokerkę

Filmik kobiety zdobył ogromna popularność na TikToku, o czym świadczy fakt, że do tej pory nagranie obejrzało ponad 2 miliony osób. W komentarzach pojawiła się głównie krytyka takiego podejścia do związku, a także ust autorki nagrania.

„Nie wnoszę niczego do relacji” – krótko podsumowała postawę tiktokerki jedna z internautek.

@freakyprincess33 #fyp #sugarbaby #sugarbabyissues ♬ оригинальный звук – ₊˚✧‧₊˚✩.₊˚✧

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sara James - fot. Instagram @sara_james_music

Sara James

Maciej Musiałowski, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek, AKPA/Piętka Mieszko

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i przed kamerami zbeształa aktora! Maciej Musiałowski aż zaniemówił z wrażenia