w ,

Kuba Wojewódzki ujawnia SMS-y i ostro uderza w Małgorzatę Rozenek: „To były jednoznaczne propozycje seksualne”

fot. Wojewódzki w "HEJT PRAKU" i Rozenek / screenshot YouTube

Kuba Wojewódzki w „HEJT PARKU” zarzucił Małgorzacie Rozenek wulgarne flirtowanie z pracownikami TVN-u i fałszywość… Wyznał też, że na własnej skórze doświadczył „niesmacznych i zaborczych” zalotów Rozenek.

O konflikcie między Małgorzatą Rozenek a Kubą Wojewódzkim wiadomo od lat, ale ostatnio spór rozgorzał na nowo. „Król TVN-u”, na kanapie Dzień Dobry TVN, nazwał Rozenek „najśmieszniej ubraną Polką” i zarzucił celebrytce, że „sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci”.

Temat sporu celebrytów powrócił podczas wizyty Kuby na kanale Krzysztofa Stanowskiego. Wojewódzki zapewniał, że wcale nie przegrał z Rozenek sądowej sprawy i poinformował, że zarzuty zostały wycofane, a on nigdy nie zamierza jej przeprosić:

– „Nigdy w życiu bym nie przeprosił Małgorzaty Rozenek za to, co mi robiła albo za to, w jaki sposób próbowała się ze mną umówić” – powiedział na temat zarzutów, które kiedyś wystosowała prezenterka.

– „Nie przegrałem. Proces został, znaczy, wycofane zostały zarzuty w momencie, kiedy byłem z tabunem ludzi. Pewnie nikt tego nie wie. Jadę do Gdańska, do sądu, bo jako osoba oskarżona mogłem zdecydować, czy utrudnię trochę życie państwu Majdanom. Będą mieli dużo świadków i argumentów, i będą do mnie dojeżdżali do Trójmiasta” – opowiada Kuba i dalej kontynuuje:

– „Jedziemy na pierwszą rozprawę. Ze mną jedzie tabun osób. Bardzo dużo kobiet związanych z TVN-em, które opowiadały o pewnej liście, o której opowiadała Małgosia. Opowiadała, że miała taką listę i sobie odhaczała: z tym bym się spotkała, z tym nie, z tym bym chciała. Tam byli mężczyźni, którzy mieli partnerki „– twierdzi.

– „I ja sobie nie życzyłem, żeby moje służbowe spotkanie z Małgosią Rozenek zamieniło się w jej próbę flirtu ze mną na poziomie dresiarskim. Na poziomie tak nieetycznym, tak niesmacznym, zawierającym propozycje tak wulgarne i prymitywne, że dla beki zostawiłem sobie te SMS-Y – dodał.

– „Małgorzata w sposób wulgarny chciała Cię zaciągnąć do łóżka?” – zapytał Stanowski.

– „To były jednoznaczne propozycje seksualne i ja mam te SMS-y” – potwierdza Kuba. – „I zdeponowałem je u swojego adwokata, który zadbał o to, żeby otrzymał to adwokat Małgosi” – przekonuje.

– „I teraz, jestem w pociągu, i dzwoni adwokat Małgosi do mojego adwokata, i mówi, że Małgosia wycofuje zarzuty.

Następnie Wojewódzki wyjaśnił swoje powody braku sympatii do „najlepiej ubranej Polski”:

– „Nie lubię tej osoby, bo jej podstawowym dramatem życiowym jest chęć prolongaty bycia popularną. Sprzeda swój ślub, swój rozwód. Jak ja przeczytałem o tym, że Jacek Rozenek zbankrutował, a ona szybko w mediach zadeklarowała, że pokryje jego długi… Cholera! Bądź dobrym człowiekiem, ale nie trać czasu, żeby to udowadniać. Cała metamorfoza Małgosi w Małgorzatę, a Radka w Radzia dla wielu może być autentyczna, dla mnie jest to rozpaczliwa próba tuningu” – zarzuca rodzinie Majdanów.

– „Mogę Panią Małgosię przeprosić za jakieś wulgaryzmy, jakieś nadmiernie emocjonalne słowa, natomiast nie zmienię zdania na temat tego, że oni są najbardziej draczną parą. Nie znam stylisty, który patrząc na zdjęcie Radka, by nie powiedział: „Kurde, tu nic do siebie pasuje” – mówi.

– „Jeśli próbuje w sposób bardzo śliski, wulgarny, niesmaczny zaadresować swoją kobiecość do mnie jakaś pani, której estetyka duchowa mi nie odpowiada, to ja się na to nie godzę” – mówi.

Później Wojewódzki nawiązuje do szeroko komentowanych, niegdyś bliskich relacji Rozenek z Piotrem Kraśko:

– „Jak eksplodowała sytuacja „domniemana” między nią a Piotrem Kraśko, to pomyślałem sobie, że to jest naprawdę niebezpieczny człowiek. Jak potem widzę, że ona robi porządki najpierw na półkach, a potem w życiu tych młodych dziewczyn, to jest jeden z największych blefów show biznesu…” – mówi i wraca do wiadomości, które miał dostawać przed laty od Rozenek:

– „Dawno nie dostałem tak niesmacznych, zaborczych i wynikających z pychy SMS-ów… i nagle się okazuje, że moja przewrotność uratowała mi d*pę – podsumowuje swój konflikt z żoną Majdana.

Wszystko zaczęło się wtedy, gdy Radosław i Małgosia pojawili się w Azji Express. W tym samym programie wystąpiła także Renata Kaczoruk – ówczesna partnerka Kuby. Dziennikarzowi nie spodobało się, jak została przez nich potraktowana i zdradza, że działał w jej obronie:

Czułem się fatalnie jako mężczyzna, ale robiłem to w obronie swojej kobiety, która została bezceremonialnie zaatakowana przez nich w mediach, bo czuli, że mają większą przewagę, bo wtedy było ich pięć minut w TVN-ie

Co sądzicie o konflikcie celebrytów?

Źródła: YouTube – Kanał Sportowy / „Hejt Park” – Przejdźmy na ty 272 ; Instagram – kuba_wojewodzki_official

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marcelina Zawadzka błyszczy w skąpym body i zachwyca fanów! „Sztos!!”

Michał Szpak opisuje okropny sposób, w jaki był traktowany w TVP. Zdradził, jaki Kurski jest za kulisami