w

Madonna ROZSTAŁA SIĘ z młodszym o 36 lat partnerem! Tabloid ujawnia oficjalną przyczynę

Madonna, Ahlamalik Williams, fot. Instagram
Madonna, Ahlamalik Williams, fot. Instagram

Madonna rozstała się z młodszym o 36 lat partnerem, Ahlamalikiem Williamsem. Gwiazda wymownie potwierdziła plotki. Jak leczy złamane serce?

Madonna to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek na świecie. Na scenie obecna jest od kilku dekad i nadal potrafi szokować swoich fanów. Od swojego debiutu budzi mnóstwo kontrowersji za sprawą kusych stylizacji, łamania barier obyczajowych, a także głośnych romansów ze sporo młodszymi od niej przystojniakami. Jej nazwisko widnieje w księdze rekordów Guinnessa, ponieważ jej nagrania sprzedały się w ponad 355 mln egzemplarzy.

Zobacz także: Madonna wrzuciła do sieci nagranie, na którym wije się w kusych STRINGACH. Fani nie mogli jej poznać. „To nie Madonna, to Moderna”

Artystka skończy w sierpniu 64 lata, jednak nie zamierza wypadać z obiegu. Choć pracy poświęca zdecydowaną większość swojego czasu, w wolnych chwilach opiekuje się dziećmi oraz imprezuje. Gwiazda ma dwoje biologicznych dzieci oraz czworo adoptowanych Malawijczyków. Pociechy z domowego zacisza przyglądają się poczynaniom matki, które nie raz były głośno krytykowane przez media tak jak, chociażby jej zamiłowanie do młodszych mężczyzn.

Madonna rozstała się z młodszym o 36 lat partnerem

Artystka w 2014 roku poznała Ahlamalika Williamsa. Tancerz wystąpił w teledysku do utworu God Control, a także wybrał się z nią w trasę promującą płytę Madame X. Po jakimś czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie, jednak oficjalnie parą byli od 2020 roku. Jego rodzice są młodsi od gwiazdy, jednak w jednym z wywiadów dla Sunday Mirror ojciec chłopaka wyznał, że nie ma problemu z tym, iż między zakochanymi jest 36 lat różnicy.

Madonna jest ode mnie dwa lata starsza. Ale powiedziałem mojemu synowi, że miłość nie zna różnicy wieku, kiedy dorośli ludzie są w tej sprawie zgodni — tłumaczył.

Najwidoczniej nie byli tak zgodni, ponieważ media właśnie obiegła wieść o ich rozstaniu. Choć rzadko się to spotyka, Madonna potwierdziła doniesienia publikując na Instastory wymowny wpis.

Karma powiedziała: kiedy ktoś w twoim życiu nie jest dla ciebie odpowiedni… Bóg będzie nieustannie używał go, by cię skrzywdzić, aż staniesz się wystarczająco silny, by pozwolić mu odejść

The Sun wyjaśnił, że oficjalną przyczyną rozstania było oddalenie się zakochanych od siebie w czasie długo trwającego lockdownu. Choć byli para przez blisko dwa lata, Madonna nie rozpacza. Rzuciła się w wir obowiązków oraz imprez.

Madonna rzuciła się w intensywne życie towarzyskie i po rozstaniu spotyka się z przyjaciółmi i rodziną. Ma napięty grafik, pracuje nad nadchodzącym filmem biograficznym, nową muzyką i opiekuje się rodzin — przekazał informator tabloidu.

Ta sama osoba wyznała, że już od jakiegoś czasu nie układało jej się z 27-letnim Ahlamalikiem. Mimo że zdecydowali się na rozstanie, nadal żywią do siebie uczucia.

Od jakiegoś czasu nie układało jej się z Ahlamalikiem. Jest między nimi dużo miłości, ale na razie postanowili się rozstać.

Myślicie, że dadzą sobie drugą szansę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Cichopek, fot. AKPA

Kasia Cichopek straci pracę w „Pytaniu na śniadanie”?! Może ponieść surową karę za sprzeciwienie się pracodawcy

Amber Heard, Johnny Depp, fot. screenshot YouTube

Amber Heard ma poważne zaburzenia psychiczne! Lekarka podważyła zeznania aktorki w sprawie wytoczonej przez Johnny’ego Deppa