w

Madonna wrzuciła do sieci nagranie, na którym wije się w kusych STRINGACH. Fani nie mogli jej poznać. „To nie Madonna, to Moderna”

Madonna, fot. screenshots Twitter
Madonna, fot. screenshots Twitter

Madonna udostępniła na TikToku nowe nagranie, które wywołało spore zamieszanie wśród internautów. Wielu z nich bardzo zaniepokoiło się o stan jej zdrowia.

Madonna jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek. Po raz pierwszy na scenie pojawiła się kilka dekad temu i od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Jej postać budzi mnóstwo kontrowersji nie tylko za sprawą wyuzdanych kreacji, ale i dlatego, że łamie bariery obyczajowe. Znalazło się również w księdze rekordów Guinnessa, ponieważ jej nagrania sprzedały się w liczbie ponad 335 mln egzemplarzy. Na całym świecie nie ma drugiej takiej kobiety, której udałoby się to osiągnąć.

Artystka w sierpniu skończy 64 lata, jednak jak na razie nawet nie myśli o tym, by przejść na emeryturę. Regularnie koncertuje oraz pracuje nad nowymi kawałkami. Sporo czasu spędza też na imprezach, po których zawsze robi się o niej głośno w mediach.

Madonna świeci majtkami na TikToku

Ostatnio Madonna udostępniła na swoim profilu na TikToku nagranie, które zszokowało jej fanów. Gwiazda na początku delikatnie gibała się w rytm muzyki, pokazując wyłącznie swoją twarz, jednak chwilę po tym kamera zaczęła wędrować w dół jej ciała.

Wokalistka pokazała o wiele więcej, niż można by było oczekiwać. Najpierw mogliśmy dostrzec, że ma na sobie obcisły gorset, który podkreślał jej smukłą talię. Gdy zjechała niżej, okazało się, że na dół włożyła tylko kuse, czarne, koronkowe stringi, które niemal nic nie zakrywają.

To wideo podnosi temperaturę, tym bardziej że Madonna przy okazji kręci biodrami, do viralowej piosenki na Tik Toku. Trzeba przyznać, że w pierwszej chwili naprawdę trudno ją poznać. Wygląda jak swoja 20-letnia kopia.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy internautów. Wielu z nich bardzo krytykuje artystkę.

  • Tak to jest, jak babcia weźmie telefon do ręki.
  • Jedno jest pewne: Britney i Madonna zaopatrują się u jednego człowieka.
  • Czy Madonna potrzebuje kuratora?
  • To nie jest Madonna. To Moderna!

Nie uważacie, że to lekkie przegięcie? Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej. Na dwóch ostatnich zdjęciach dobrze widać, że w pewnym momencie wyłączył jej się filtr, nałożony na twarz.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Agata Młynarska, fot. Instagram

Agata Młynarska opowiedziała o walce z ciężką chorobą. „Co osiem tygodni przychodzę z nadzieją na to, że będzie lepiej”

Heartstopper, Netflix, fot. materiały prasowe

Serial Heartstopper bije rekordy popularności na Netfliksie. O czym opowiada serial? Co wiadomo o głównych bohaterach?