w

HahaHaha

Kuba Wojewódzki zdradził płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka? „Przecież to wiadome…”

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki niedawno poinformował, że po raz pierwszy zostanie ojcem. Widmo ojcostwa napawa go szczególną radością. Rozgadał się na temat płci maleństwa. Chłopiec czy dziewczynka?

Kuba Wojewódzki to najpopularniejszy dziennikarz w Polsce. Uważany jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Największą popularność przyniosło mu jego własny program, w którym przeprowadza wywiady z zaproszonymi gośćmi. Najczęściej na kanapie gości aktorów i muzyków, choć ostatnio coraz częściej wdaje się w dyskusję także z popularnymi influencerami. Słynie z zadawania bardzo intymnych pytań i za każdym razem udowadnia, że nie istnieją dla niego tematy tabu.

Ostatnio zrobiło się o nim głośno, ponieważ podczas wizyty w Dzień Dobry TVN ogłosił, że zostanie ojcem. Przyznał, że czekał na ten moment całe życie.

Nie w tym programie, w realu. Obiecałem jej, że powiem to w najbardziej plotkarskim programie […] 60 lat na to czekałem, prawie tyle, co Andrzej (przyp. red. Andrzej Sołtysik) – wyjawił.

Dziennikarz nie raz jednak wprowadził swoich fanów w błąd, dlatego też wielu z nich traktuje tę informację z rezerwą. Po jego ostatniej wypowiedzi można jednak przypuszczać, że tym razem nie żartował.

Kuba Wojewódzki zdradził płeć pierwszego dziecka

Mimo ogromnej popularności Wojewódzki jest bardzo skryty. Niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego, a na przestrzeni ostatnich lat przedstawił tylko nieliczne swoje partnerki. Wiadomo, że w przeszłości spotykał się m.in. z Justyną Ekert, Natalią Lesz, Olgą Bołądź, Katarzyną Sowińską, Anną Muchą i Renatą Kaczoruk. Żadna z tych relacji nie trwała długo.

Obecnie nie wiadomo z kim jest związany showman, choć ostatnio na jego profilu ukazała się ich wspólna fotografia. Można przypuszczać, że jego ukochanej zależy na zachowaniu anonimowości, ponieważ stała odwrócona plecami do obiektywu. Mimo to najwidoczniej świetnie im się układa, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że dziennikarz chce z nią założyć rodzinę.

Odkąd Kuba przyznał, że zostanie ojcem, nie poruszał tego tematu. Dopiero w ostatnim odcinku podcastu WojewódzkiKędzierski dla Onetu zdecydował uchylić rąbka tajemnicy. Żona aktora, podobnie jak wybranka Wojewódzkiego, jest w ciąży. To oczywiście skłoniło przyszłych ojców do poruszenia tematu rodzicielstwa. Kędzierski zainteresowany dyskusją zapytał redakcyjnego kolegę, czy poznał już płeć swojego nienarodzonego dziecka. Dziennikarz od razu wypalił:

Przecież to wiadome, że Michał płodzi synów, a ja córki — wyznał.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki naprawdę zostanie ojcem, czy to kolejny żart z jego strony?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Krzysztof Rutkowski relacjonuje swoją akcję na terenie Ukrainy. „Tego nie zobaczycie w telewizji”

Chris Rock, Will Smith

Ofiara Willa Smitha zgłosiła pobicie na policję?! Na jaw wychodzą nowe fakty. Tego nie pokazano w telewizji