w

SuperSuper

Kochanka Putina po raz pierwszy od wybuchu wojny pojawiła się publicznie. Szokująca wypowiedź

fot. Twitter screenshot

Alina Kabajewa od wielu lat jest uznawana za partnerkę Władimira Putina. Po długiej publicznej nieobecności domniemana kochanka prezydenta Rosji pojawiła się w Moskwie, gdzie na filmie uchwycono, jak porusza temat wojny.

Alina Kabajewa jest urodzoną w Uzbekistanie rosyjską gimnastyczką, która odniosła wielki sukcesy na arenie międzynarodowej. Była mistrzyni olimpijska większą rozpoznawalność zdobyła jednak jako  nieoficjalnie pierwsza dama Rosji i kochanka Władimira Putina.

Po zakończeniu kariery sportowej zajęła się karierą polityczną i została nawet deputowaną do Dumy z ramienia partii Jedna Rosja. Pierwsze spekulacje o jej związku z Putinem pojawiły się w 2008, a w 2013 r. Rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny poinformował świat, że Kabajewa wzięła ślub z Putinem, choć doniesienia te nigdy nie zostały potwierdzone. Alina od tego czasu znienawidziła Nawalnego.

Alina Kabajewa pojawiła się po długiej nieobcności

Od momentu rosyjskiej inwazji na Ukrainę Alina Kabajewa unikała przestrzeni publicznej i według plotek miała ukrywać się w Szwajcarii lub w bunkrze na Syberii. 38-latka właśnie pierwszy raz od wybuchu wojny pokazała się publicznie i pojawiła się na próbie do własnego festiwalu gimnastyki artystycznej „Alina” w Moskwie.

Nagranie dowodzi, że Kabajewa również popiera wojnę. Domniemana kochanka Putina do swojej różowej sukienki przypięła nawet wstążkę w kolorach pasujących do widniejących w tle liter „Z” symbolizujących poparcie dla rosyjskich sił zbrojnych. Przed kamerami Kabajewa bez ironii stwierdziła, że „każda rodzina ma historię wojenną”.

Podczas walk rosyjskie pojazdy używają namalowanych liter „Z” w celu odróżnienia od ukraińskich, ale w ostatnim czasie rosyjskie media przedstawiają „Z” jako symbol poparcia dla wojny i patriotyzmu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Magdalena Stępień, Jakub Rzeźniczak - fot. Instagram

Synek Jakuba Rzeźniczaka ma rzadki nowotwór. Matka chłopca informuje o postępach. „Nie jestem w stanie powstrzymać łez”

Kasia Sokołowska w wiosennej stylizacji ukryła ciążowy brzuszek. W „DDTVN” opowiedziała o przygotowaniach do roli mamy