w

Kasia Sokołowska w wiosennej stylizacji ukryła ciążowy brzuszek. W „DDTVN” opowiedziała o przygotowaniach do roli mamy

Kasia Sokołowska, fot. AKPA

Katarzyna Sokołowska w Dzień Dobry TVN opowiedziała o ciąży i przygotowaniach do nowej życiowej roli. Jak się czuje?

Katarzyna Sokołowska to znana reżyserka pokazów mody oraz osobowość telewizyjna. Gdy miała 7 lat, została wokalistką zespołu Scholares Minores pro Musica Antiqua, jednak szybko porzuciła marzenia o wielkiej karierze muzycznej. Po ukończeniu liceum podjęła studia na kierunkach reżyseria i aktorstwo w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, a później studiowała też dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Wybieg nie jest jej obcy, ponieważ w tym czasie pracowała jako modelka. Obecnie najczęściej współpracuje z duetem Paprocki&Brzozowski. Widzowie poznali Sokołowską w 2013 roku. Wówczas to została jurorką Top Model. Obok Joanny Krupy, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego to jedna z największych gwiazd produkcji.

Jurorka nie może narzekać też na swoje życie prywatne. Od pięciu lat jest w związku z milionerem Arturem Kozieją. Zakochani chętnie udostępniają w sieci wspólne zdjęcia. To właśnie za pośrednictwem Instagrama ogłosili, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami.

Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla Nas nie mogły być lepsze.

Kasia Sokołowska opowiedziała o ciąży

Mimo ogłoszenia radosnej nowiny Kasia nie opowiadała o tym, jak się czuje. W niedzielę była jednym z gości Dzień Dobry TVN. Podczas wizyty w studiu głównie opowiadała o zbliżających się castingach do najnowszej edycji Top Model. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik przy okazji pogratulowali jej ciąży. To skłoniło Sokołowską do podzielenia się swoimi przemyśleniami na ten temat. Wyznała, że jest świetnie przygotowana do nowej życiowej roli.

Bardzo dziękuję. Ja mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud. Mówię o tym głośno, więc teraz mogę o tym mówić i chcę o tym mówić i dzielić się tym – powiedziała.

49-latka dodała, że czuje się wprost wyśmienicie, dlatego, póki co nie zamierza rezygnować z pracy.

Ja byłam całe życie aktywna i jestem dalej aktywna. Mam to szczęście, że się znakomicie czuję i po prostu pracuję tak, jak pracowałam i oczywiście więcej uwagi trochę skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu; zawodowo i tak fizycznie bardzo dużo pracowałam […]. Teraz jest ten fokus troszeczkę inny. Teraz przed nami kolejna edycja „Top Model”, wyjątkowa dla mnie również z tego powodu — wyznała w Dzień Dobry TVN.

W drodze do studia została przyłapana przez paparazzi. Włożyła żółty, oversizeowy garnitur, umiejętnie ukrywając zaokrąglony brzuszek. Pod marynarkę włożyła biały top z dekoltem w serek. Na głowie miała jasną opaskę, a na stopach ciężkie, czarne botki. W dłoń pochwyciła torebkę z brązowymi akcentami.

W wiosennej stylizacji prezentowała się wprost fenomenalnie. Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Kochanka Putina po raz pierwszy od wybuchu wojny pojawiła się publicznie. Szokująca wypowiedź

Władimir Putin „odwiedził” cerkiew. Internauci zauważyli ciekawe szczegóły podważające nagranie [VIDEO]