w

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są nierozłączni! Teraz już nie tylko w Pnś będzie można zobaczyć ich razem

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Instagram @katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Instagram @katarzynacichopek

Internauci od kilku tygodni snują domysły, że Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. Plotek nie uciszy fakt, że stali się nierozłączni. Już wkrótce zobaczymy ich razem nie tylko w Pytaniu na śniadanie. O co chodzi?

Katarzyna Cichopek uchodzi za jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Ogromną rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość. Przed laty miała okazję udowodnić, że jest kobietą wielu talentów. Wspólnie z Marcinem Hakielem wytańczyła 1. miejsce w Tańcu z gwiazdami, a także realizowała się jako prowadząca popularne programy w Polsacie. Z pewnością wiele koleżanek z branży mogło pozazdrościć jej sukcesów oraz faktu, że przy okazji udziału w tanecznym show poznała prawdziwą miłość.

Cichopek i Hakiel byli małżeństwem przez 13 lat i w tym czasie zdobyli grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzili ich losy. Doczekali się dwojga dzieci i choć regularnie udostępniają w sieci ich zdjęcia, jak dotąd nie zdecydowali się pokazać ich twarzy. Nieoczekiwanie w marcu tego roku małżonkowie przekazali informację o rozstaniu. Krótko po tym w mediach zaczęło się robić głośno o bliskiej relacji aktorki z Maciejem Kurzajewskim, z którym współprowadzi Pytanie na śniadanie. Jak dotąd nie potwierdzili plotek, nie mniej jednak w ostatnim czasie stali się nierozłączni i będzie można zobaczyć ich razem również poza śniadaniówką.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą razem festiwal w Opolu

W ostatnim czasie bliskie relacje Kasi i Macieja wywołały tak duże zainteresowanie, że ktoś postanowił zacząć ich podsłuchiwać. Zdobyte nagrania zostały przesłane do redakcji Super Expressu oraz do ich pracodawców.

Kasia jest na celowniku nie tylko fotoreporterów. W miniony weekend ktoś wysłał do mediów anonimowy mail z nagraniem prywatnych rozmów Cichopek, która żywo dyskutuje ze swoim telewizyjnym partnerem z „Pytania na śniadanie”. Jak udało nam się ustalić, jest to rozmowa telefoniczna — przekazał tabloid.

Mimo iż wiele osób podejrzewało, że po aferze podsłuchowej TVP zdecyduje się ich rozdzielić na jakiś czas, nic na to nie wskazuje. Ba, okazuje się, że ich duet na tyle się wszystkim spodobał, że wkrótce poprowadzą razem jeden z koncertów, który odbędzie się przy okazji festiwalu w Opolu.

Ludzie ich bardzo lubią, więc osoby odpowiedzialne za festiwal w Opolu bez wahania zdecydowały, że wykorzystają doświadczenie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego podczas jednego z koncertów festiwalowych — przekazał Faktowi informator TVP.

Osoba ze stacji dodała, że Kurzajewski i Cichopek tworzą świetny duet i rozumieją się niemalże bez słów.

Z takich osób i duetów się nie rezygnuje, a daje im szansę rozwoju i stawia się przed nimi kolejne wyzwania — tłumaczy źródło tabloidu.

Po tej informacji plotki o ich bliskiej relacji szybko nie ucichną.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Oliwia

Marcela Leszczak, fot. Instagram @marcelamargerita

Partnerka Miśka Koterskiego TRAFIŁA DO SZPITALA podczas zagranicznych wakacji!„Łeb mi eksploduje”

Oliwka Brazil, Young Multi, fot. Instagram @youngmulti, @oliwka_brazil

Ostre spięcie między Young Multim a Oliwką Brazil. Padły mocne słowa „To g**no co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki”.