w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Kasia Cichopek i Dominika są niezadowolone z wywiadu Hakiela u Wojewódzkiego. Tancerz: „nie bawmy się w DZIECINNE dogryzanie”

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, Dominika - fot. Instagram @marcinhakiel
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, Dominika - fot. Instagram @marcinhakiel

Kilka dni temu TVN wyemitował wywiad Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego. Jego eks partnerki nie są zadowolone z przebiegu rozmowy. Cichopek zaangażowała w sprawę prawników, a osoba z otoczenia Dominiki zdobyła się na szczere wyznanie. Tancerz reaguje i proponuje im… spotkanie.

Marcin Hakiel zyskał rozgłos nie tylko dzięki tanecznym osiągnięciom, ale i małżeństwu z Katarzyną Cichopek. Przez niespełna 14 lat zdawali się tworzyć niezwykle zgrany duet, który chętnie pokazywał kulisy życia prywatnego w mediach społecznościowych. Informacja o ich rozstaniu wstrząsnęła opinią publiczną, ponieważ nikt nie podejrzewał, że mogą przechodzić kryzys. Nieco później tancerz wyjawił w Mieście kobiet, że w życiu jego żony pojawił się ktoś inny. Po kilku miesiącach okazało się, że weszła w związek z Maciejem Kurzajewskim.

Hakiel długo dochodził do siebie po rozstaniu. Przez kilka pierwszych tygodni wyraźnie się smucił, ale w końcu wziął się z życiem za bary i próbował ułożyć je na nowo. Poznał piękną Dominikę, w której zdawał się być szaleńczo zakochany. Para chętnie wrzucała do sieci wspólne zdjęcia, lecz kobieta nigdy nie pokazała twarzy. Po kilku miesiącach i ta relacja dobiegła końca.

Marcin Hakiel w ogniu krytyki po wywiadzie u Kuby Wojewódzkiego

Gdy media obiegła wieść, że jednym z pierwszych gości w programie Kuby Wojewódzkiego będzie Marcin, wielu widzów liczyło na to, że podzieli się z nimi jakimś przełomowym wyznaniem. On jednak rozważnie dobierał słowa i powiedział jedynie, że od czasu rozwodu jest bardziej sobą:

Z byłą małżonką tworzyliśmy taki tandem medialny. Dziś nie ma tego tandemu, jestem solo i robię to, na co mam ochotę — wyjaśnił.

Podkreślił, że z szacunku do dzieci, nie będzie odsłaniał kulis rozstania z Cichopek, ale napomknął, że z obecnym partnerem często poruszają jego temat… w towarzystwie.

Moja była małżonka ze swoim nowym partnerem robią sobie ze mnie pożywkę. I wśród przyjaciół, i w branży. To nie jest tak, że ta informacja jest wyssana z palca, bo inwestuję dużo w informację, rzetelną i sprawdzoną — wyjaśnił.

Od czasu rozstania gwiazda M jak miłość bardzo chroni swoją prywatność i choć wcześniej chętnie opowiadała o swoim małżeństwie, tak w kwestii rozstania odmawiała komentarza. Osoba z jej otoczenia zdradziła portalowi swiatgwiazd.pl, że aktorka nie będzie oglądać odcinka z jego udziałem, ale zleciła to… prawnikom.

Kasia osobiście nie będzie oglądać wywiadu, ale zrobią to jej prawnicy, którzy już od dawna kompletują dokumenty dotyczące ochrony jej wizerunku w tej sprawie — przekazało źródło tabloidu.

Okazuje się, że miała spore obawy, gdy jej eks mąż zgodził się na wywiad z showmanem i przez kilka dni chodziła z tego powodu zestresowana.

Kasia i jej najbliżsi już od kilku dni przeżywają prawdziwy stres z powodu doniesień o występie Marcina u Kuby Wojewódzkiego. Nie chodzi o to, że tak się promuje jako tancerz i lansuje swoje szkoły, bo to normalne. Kasia przecież przez całe lata pomagała mu w promocji. Oni obawiają się prywatnych wycieczek, zdradzania intymnych szczegółów z życia dzieci, a tym samym nakręcania spirali zainteresowania mediów oraz nienawiści od innych osób. Mają nadzieję, że Marcin nie da się sprowokować żądnemu sensacji Kubie — dodał informator Świata Gwiazd.

Hakiel natomiast nie wspomniał o swojej ostatniej relacji. Podczas krótkiej wymiany zdań z Caroline Derpieński, która chciała znaleźć dla niego latynoską milionerkę, powiedział jedynie, że niedawno zakończył drugi związek i póki co nie jest gotowy na nowe znajomości. Ostatnio jednak w mediach pojawiła się informacja o jego zażyłej relacji z Magdą Stępień, lecz modelka wszystkiemu zaprzeczyła.

Choć Marcin nie wypowiedział się na temat Dominiki, to osoba z jej otoczenia w rozmowie ze wspomnianym wcześniej portalem wyznała, że miała spore obawy:

Znając metody działania Marcina i jego upodobanie do bycia w mediach, Dominika też miała obawy.

Kobieta na razie nie zabrała głosu w tej sprawie, ale informator Świata Gwiazd powiedział, że:

Dziękuje Bogu, że była wyjątkowo twarda i nie pokazywała swojej twarzy. Cieszy się, że nie jest już częścią machiny medialnej służącej podgrzewaniu jego wizerunku.

Mało tego, podobno eks partnerka tancerza uważa, że specjalnie podgrzewa atmosferę, bo liczy na to, że zacznie… zarabiać na Instagramie. Z racji tego, że jego była żona od lat prężnie działa w social mediach, dobrze wie, ile można wyciągnąć z tego zajęcia.

Wcześniej kontrolował faktury Kasi i negocjował stawki. Dokładnie wie, że Instagram jest świetnym źródłem zarobku.

Głos w tej sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany.

Marcin Hakiel komentuje zamieszanie wokół jego wywiadu u Kuby Wojewódzkiego

W czwartkowy poranek Marcin opublikował na Instastories wpis, w którym odniósł się do krążących w mediach pogłosek. Mało tego — zwrócił się do byłych partnerek i ich partnerów! Zaproponował, żeby się spotkać i obgadać wszystkie tematy, które spędzają im sen z powiek.

Kilka osób chyba zabolała prawda, która ujrzała światło dzienne na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Mam propozycję, jeśli któraś z moich byłych partnerek lub ich partnerzy mają mi coś do powiedzenia, to zorganizujmy sobie taką mini konferencję i tam przegadajmy tematy, nie bawmy się w dziecinne dogryzanie, tajemniczych informatorów itp.

Tancerz traktuje sprawę bardzo poważnie i zapewnia, że jest gotowy na wysłuchanie drugiej strony:

Ja z chęcią porozmawiam, wysłucham argumentów i wymienię się poglądami i ideami. Może jakieś dogodne miejsce też się znajdzie? Ktoś pomoże w organizacji?

Na koniec dodał zdjęcie, na którym trzyma się za głowę, a na jego twarzy maluje się delikatny uśmiech. Opatrzył je podpisem:

Zapraszam.

Myślicie, że Kasia i Dominika zgodzą się na takie spotkanie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Emil S. - fot. Podlewski AKPA

Sąd podjął decyzję w sprawie Emila S.! To dopiero początek jego problemów?

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. Instagram @_rl9

Robert Lewandowski uczcił 35. urodziny Anny Lewandowskiej. Złożył jej wzruszające życzenia. „Jesteś miłością mojego życia”