w

Robert Lewandowski uczcił 35. urodziny Anny Lewandowskiej. Złożył jej wzruszające życzenia. „Jesteś miłością mojego życia”

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. Instagram @_rl9
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. Instagram @_rl9

Robert i Anna Lewandowscy mają powody do świętowania. Trenerka właśnie skończyła 35 lat! Z tej okazji sportowiec złożył jej wzruszające życzenia. Już nikt nie będzie miał wątpliwości co do kondycji ich związku.

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, ale szczęście dopisuje mu nie tylko na boisku. W życiu prywatnym także świetnie mu się wiedzie. W 2007 roku podczas obozu integracyjnego poznał Annę Lewandowską, w tamtym czasie utytułowaną sportsmenkę, która odnosiła duże sukcesy w karate tradycyjnym. Od razu między nimi zaiskrzyło i już po kilku miesiącach znajomości oficjalnie zostali parą.

Miłość kwitła w najlepsze, ale nie od razu zdecydowali się na ślub. Dopiero w czerwcu 2011 roku piłkarz poprosił ukochaną o rękę podczas wakacji na Malediwach. Niedługo po tym rozpoczęli przygotowania do ich wielkiego dnia. 22 czerwca 2013 roku w Serocku pod Warszawą przyrzekli sobie dozgonną miłość.

Przez kilka następnych lat w pocie czoła pracowali na swój sukces, wspierając się wzajemnie w dążeniu do spełnienia marzeń, a jednym z nich było posiadanie dzieci. W maju 2017 roku powitali na świecie córeczkę, Klarę, a trzy lata później dołączyła do nich Laura.

Robert Lewandowski świętuje 35. urodziny Anny Lewandowskiej

Robert i Anna chętnie pokazują w mediach społecznościowych kulisy swojego życia prywatnego. Na ich profilach nie brakuje zarówno rodzinnych, jak i romantycznych kadrów. Wielu fanów piłkarza jest pełnych podziwu, że mimo upływu lat tak świetnie się dogadują, choć ostatnio pojawił się cień wątpliwości co do kondycji ich małżeństwa. Mowa tu oczywiście o nagraniu, na którym trenerka tańczyła bachatę z przystojnym trenerem. Internauci od razu zaczęli przestrzegać sportowca, by miał na niego oko, bo może mu odbić żonę.

Lewy jednak nie podziela ich obaw i w pełni ufa Ani, która chociażby przy okazji jego niedawnych urodzin nie tylko zaskoczyła go tortem, ale i wyznała mu miłość. Kilkanaście dni po nim także skończyła 35 lat. Z tej okazji sportowiec opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym złożył jubilatce życzenia oraz zapewnił o swoich uczuciach.

Wszystkiego najlepszego dla mojej ukochanej żony i mamy naszych dzieci. Jesteś miłością mojego życia. Jestem szczęściarzem, że mam Ciebie u mojego boku — napisał.

Post opatrzył romantycznym ujęciem, na którym całuje elegancko ubraną ukochaną.

A wy czego życzycie Ani? Koniecznie zostawcie komentarz pod naszym urodzinowym postem na Instagramie!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek, Dominika - fot. Instagram @marcinhakiel

Kasia Cichopek i Dominika są niezadowolone z wywiadu Hakiela u Wojewódzkiego. Tancerz: „nie bawmy się w DZIECINNE dogryzanie”

Ula Chincz - fot. Instagram @ulapedantula

Urszula Chincz postanowiła rozpocząć nowy rozdział w życiu i WYPROWADZIŁA się z Polski! Zdradziła, co ją do tego skłoniło