w

Euro 2024. Poznaj polskie WAGs! Tak wyglądają dziewczyny i żony reprezentantów Polski w piłce nożnej

Dominika Grosicka, Daria, Anna Lewandowska, Ecram Sallam, Ada Mizgalska - fot. Instagram @dominikagrosicka, @dsshhhaa, @annalewandowska, @__ecram, @ada.mizgalska
Dominika Grosicka, Daria, Anna Lewandowska, Ecram Sallam, Ada Mizgalska - fot. Instagram @dominikagrosicka, @dsshhhaa, @annalewandowska, @__ecram, @ada.mizgalska

Euro 2024 trwa i choć reprezentacja Polski nienajlepiej wypadała podczas pierwszego meczu przegrywając z Holandią 2:1, to emocje nie słabną. Już w piątek 21 czerwca biało-czerwoni ponownie wyjdą na murawę, by zawalczyć przeciwko Austrii. Czy wygrają? Tego nie wiemy, ale wiemy z kim nasi piłkarze się związali. Poznajcie polskie WAGs, czyli żony i partnerki reprezentantów Polski w piłce nożnej.

WAGs to potoczne określenie, którym niegdyś bulwarowa angielska prasa określała żony i partnerki tamtejszych piłkarzy. Z biegiem czasu ten akronim stał się również popularny w innych krajach, w tym w Polsce. Z racjit trwające Euro 2024 postanowiliśmy przedstawić Wam wszystkie polskie WAGs. Która z nich jest najpiękniejsza? Zdecydujcie sami, tylko pamiętajcie, by zostawić pod tekstem komentarz z jej nazwiskiem. Gotowi?

Marcin Bułka jest w związku z Ecram Sallam

Ecram Sallam - fot. Instagram @__ecram
Ecram Sallam – fot. Instagram @__ecram

Marcin Bułka od pewnego czasu jest w związku z piękną Ecram Sallam. Zanim przeprowadzili się do Francji, partnerka bramkarza mieszkała w Turynie i tam realizowała się w modelingu. Oprócz tego studiuje psychologię i prężnie działa na Instagramie oraz TikToku. W wolnych chwilach podróżuje po świecie, ale zdecydowanie więcej uwagi poświęca ukochanemu.

Marcin Bułka, Ecram Sallam - fot. Instagram @__ecram
Marcin Bułka, Ecram Sallam – fot. Instagram @__ecram

Łukasz Skorupski jest w związku z Matilde Rossi

Matilde Rossi - fot. Instagram @mrs.matilderossi
Matilde Rossi – fot. Instagram @mrs.matilderossi

Łukasz Skorupski przed laty podpisał kontrakt z AS Roma, a po dwóch latach został wypożyczony do Empoli. Los dobrze go poprowadził, bo to właśnie tam poznał Matilde Rossi, włoską modelkę. Nieoficjalnie mówi się, że ukończyła studia biologiczne i chciała zostać weterynarzem.

Łukasz Skorupski, Matilde Rossi - fot. Instagram @lukaszskorupski28
Łukasz Skorupski, Matilde Rossi – fot. Instagram @lukaszskorupski28

Wojciech Szczęsny ożenił się z Mariną Łuczenko

Marina Łuczenko-Szczęsna - fot. Instagram @marina_official
Marina Łuczenko-Szczęsna – fot. Instagram @marina_official

Wojciech Szczęsny musiał się nieźle nagłowić, jak zdobyć serce Mariny Łuczenko-Szczęsnej, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Na początku trochę go zbywała, jednak ostatecznie dała mu szansę i w krótkim czasie zapałali do siebie uczuciem. Nie chcieli, by fani bramkarza dowiedzieli się o ich związku, ale w końcu zostali przyłapani razem na jednym z festiwali.

Wojtek poprosił ukochaną o rękę w dniu jej 26. urodzin (lipiec 2015). Ślub odbył się w maju 2016 roku w Grecji. Teraz wspólnie wychowują synka Liama oraz oczekują narodzin córeczki.

Ciężarna Marina Łuczenko-Szczęsna szczerze o przygotowaniach do narodzin córeczki. „Zostałam SAMA w domu z dzieckiem”

Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny - fot. Instagram @marina_official
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny – fot. Instagram @marina_official

Jan Bednarek ożenił się z Julią Bednarek

Julia Bednarek - fot. Instagram @juuulencja
Julia Bednarek – fot. Instagram @juuulencja

Jan Bednarek jest w szczęśliwym związku z Julią Bednarek (z domu Nowak) od 2017 roku. Podczas wspólnych wakacji na Mykonos w 2020 roku, poprosił ukochaną o rękę. W czerwcu tego roku wzięli bajkowy ślub w Heron Live Hotel — luksusowym hotelu położonym nad jeziorem Rożnowskim. W sierpniu 2021 Bednarkowie powitali na świecie pierwsze dziecko, córeczkę Lilly.

Jan Bednarek, Julia Bednarek - fot. Instagram @janbednarek
Jan Bednarek, Julia Bednarek – fot. Instagram @janbednarek

Bartosz Bereszyński jest w związku z Mają Mocydlarz

Maja Mocydlarz - fot. Instagram @b_bereszynski
Maja Mocydlarz – fot. Instagram @b_bereszynski

Bartosz Bereszyński od kilku lat jest w związku z Mają Mocydlarz. 30-latka jest szalenie utalentowana i ambitna. Ukończyła szkołę muzyczną i pierwszy stopień politologii, ma także tytuł magistra ze stosunków międzynarodowych oraz dziennikarstwa i komunikacji wizerunkowej. Zrobiła także studia podyplomowe z zarządzania. Choć z pewnością nauka zajmowała jej mnóstwo czasu, równocześnie tworzyła własną firmę odzieżową, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Doczekali się dwóch synów, którzy mają na imię Leo oraz Bruno.

Bartosz Bereszyński, Maja Mocydlarz - fot. Instagram @b_bereszynski
Bartosz Bereszyński, Maja Mocydlarz – fot. Instagram @b_bereszynski

Paweł Dawidowicz ożenił się z Zuzanną Dawidowicz

Zuzanna Dawidowicz - fot. Instagram @zuzanna_dawidowicz
Zuzanna Dawidowicz – fot. Instagram @zuzanna_dawidowicz

Paweł Dawidowicz w 2020 roku oświadczył się pochodzącej z Ostródy Zuzannie Subocz. Zakochani w 2022 roku powitali na świecie synka, Adasia, który przyszedł na świat w Weronie. Pod koniec maja wybranka piłkarza pochwaliła się, że w gronie najbliższych świętowała małżeński panieński. Z informacji stricte prywatnych wiadomo jedynie, że jest inżynierem.

Paweł Dawidowicz, Zuzanna Dawidowicz - fot. Instagram @pawel.dawidowicz
Paweł Dawidowicz, Zuzanna Dawidowicz – fot. Instagram @pawel.dawidowicz

Jakub Kiwior ożenił się z Claudią Kowalczyk

Claudia Kowalczyk - fot. Instagram @claudia.redheaded_babe
Claudia Kowalczyk – fot. Instagram @claudia.redheaded_babe

Claudia Redheaded jest nie tylko piękna, ale i utalentowana. W 2018 roku mogliśmy podziwiać ją w półfinale europejskich mistrzostw świata w twerku. Rok wcześniej wygrała zawody w Niemczech. Na co dzień zajmuje się prowadzenie warsztatów i udzielaniem lekcji tego tańca oraz prowadzi sklep z dedykowaną do tego odzieżą. W 2021 roku Jakub Kiwior poprosił ukochaną o rękę, a w czerwcu 2023 wzięli ślub.

Tymoteusz Puchacz jest singlem

Tymoteusz Puchacz - fot. Instagram @puszka.27
Tymoteusz Puchacz – fot. Instagram @puszka.27

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Tymoteusz Puchacz wciąż jest singlem! Pod koniec 2022 roku w mediach pojawiały się informacje, że już od kilku lat wzdycha do Julii Wieniawy, a nawet sugerowano, że łączy ich coś więcej, co oczywiście okazało się nieprawdą.

Bartosz Salamon ożenił się z Włoszką o imieniu Natalia

Bartosz Salamon, Natalia - fot. Instagram @salamon1991
Bartosz Salamon, Natalia – fot. Instagram @salamon1991

Bartosz Salamon związał się z niejaką Natalią, która jest Włoszką. Dla miłości życia zrezygnowała z mieszkania w pięknej Italii i przeniosła się do Polski. Na jej temat w zasadzie nic nie wiadomo. Oprócz tego, że dzięki urodzie bardzo wyróżnia się z tłumu, jest mamą dwóch synów. Starszy z nich ma na imię Leonardo, natomiast młodszy to Alessandro.

Bartosz Salamon, Natalia - fot. Instagram @salamon1991
Bartosz Salamon, Natalia – fot. Instagram @salamon1991

Sebastian Walukiewicz jest w związku z Lilą Lityńską

Lila Lityńska - fot. Instagram @llitynska
Lila Lityńska – fot. Instagram @llitynska

Sebastian Walukiewicz do reprezentacji Polski dołączył stosunkowo niedawno, bo w listopadzie 2020 roku. Od kilku lat pozostaje w związku z niejaką Lilą Lityńską, która w 2023 roku zdobyła tytuł magistra na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Szczecińskim. Jej pasją jest sport — z jej profilu na Instagramie możemy się dowiedzieć, że bardzo lubi wylewać siódme poty na siłowni. Sporo czasu poświęca również na podróże.

Sebastian Walukiewicz, Lila Lityńska - fot. Instagram @llitynska
Sebastian Walukiewicz, Lila Lityńska – fot. Instagram @llitynska

Przemysław Frankowski ożenił się z Olą Frankowską

Ola Frankowska - fot. Instagram @olaa_frankowska
Ola Frankowska – fot. Instagram @olaa_frankowska

Aleksandra Frankowska to kolejna polska WAGs, która z powodzeniem mogłaby kandydować do tytułu tej najpiękniejszej. Od ponad pięciu lat jest żoną Przemysława Frankowskiego, którego poznała w jednym z sopockich klubów. Od razu wpadła w oko piłkarzowi, lecz nim skradł jej serce, musiał wedrzeć się w łaski jej brata, Mateusza Machaja, z którym grał w Lechii Gdańsk. Ślub wzięli w 2019 roku, lecz nim sformalizowali związek, doczekali się syna, Jakuba. Po ceremonii dołączył do nich drugi maluch, którego rodzice nazywają pieszczotliwie Franusiem.

Przemysław Frankowski, Ola Frankowska - fot. Instagram @olaa_frankowska
Przemysław Frankowski, Ola Frankowska – fot. Instagram @olaa_frankowska

Kamil Grosicki ożenił się z Dominiką Grosicką

Dominika Grosicka - fot. Instagram @dominikagrosicka
Dominika Grosicka – fot. Instagram @dominikagrosicka

Kamil Grosicki musiał się sporo natrudzić, by zdobyć serce Dominiki Grosickiej, ale bez wątpienia było warto. Dziś są szczęśliwym małżeństwem z wieloletnim stażem. Ukochana piłkarza realizuje się jako makijażystka i prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwują ponad 142 tysiące internautów, dla których stała się ikoną stylu.

Historia związku Kamila Grosickiego to gotowy materiał na komedię romantyczną. O względy Dominiki zabiegał kilka lat! „Trochę się na nią naczekałem”

Kamil Grosicki, Dominika Grosicka - fot. Instagram @kamilgrosicki10
Kamil Grosicki, Dominika Grosicka – fot. Instagram @kamilgrosicki10

Jakub Moder ożenił się z Agatą Dębską

Jakub Moder, Agata Moder - fot. Instagram @kubamoder
Jakub Moder, Agata Moder – fot. Instagram @kubamoder

W maju 2024 roku Jakub Moder stanął na ślubnym kobiercu z Agatą Dębską. Poznali się w dzieciństwie i niegdyś pochwalili się nawet zdjęciem, na którym ukochana karmiła go butelką w żłobku. Przyjaźń z czasem przerodziła się w miłość i dziś są nierozłączni. Ukochana piłkarza jest specjalistką z zakresu marketingu i tym też zajmuje się na co dzień.

Jakub Piotrowski jest w związku z Wiktorią Jankowską

Wiktoria Jankowska - fot. Instagram @kasztiii
Wiktoria Jankowska – fot. Instagram @kasztiii

Jakub Piotrowski już od ponad siedmiu lat pozostaje w związku z Wiktorią Jankowską. Na jej profilu na Instagramie znaleźć można informację, iż jest certyfikowaną, międzynarodową nauczycielką jogi. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

Jakub Piotrowski,Wiktoria Jankowska - fot. Instagram @kasztiii
Jakub Piotrowski,Wiktoria Jankowska – fot. Instagram @kasztiii

Taras Romanczuk jest w związku małżeńskim z Kateryną Romanchuk

Taras Romanchuk to polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia. Sportowiec jest bardzo tajemniczy i prowadzi prywatne profile w mediach społecznościowych. W jednym z wywiadów dla Przeglądu Sportowego zdradził, że najpierw poznał szwagra, z którym się zaprzyjaźnił. Dopiero po 5 latach znajomości ten wygadał się, że ma siostrę, która studiuje turystykę w Lublinie. Napisał więc do niej wiadomość i tak zaczęło rodzić się między nimi uczucie. W 2017 roku wzięli ślub w kościele cerkiewnym. Uwielbiają razem podróżować, choć co ciekawe, ukochana kapitana Jagiellonii Białystok nieszczególnie interesuje się piłką nożną.

Bartosz Slisz ożenił się z Kamilą Slisz

Kamila Slisz - fot. Instagram @k_millaa
Kamila Slisz – fot. Instagram @k_millaa

Bartosz Slisz poznał Kamilę Slisz w 2017 roku za sprawą innego piłkarza — Serafina Szota. Kolega umówił się na randkę z dziewczyną, lecz ta przyjechała z przyjaciółką. Poprosił go więc, by zajął się tą drugą dziewczyną. Koniec końców szybko zaczęło między nimi iskrzyć.

Byłem w Lubinie może z miesiąc, a mój transfer do Zagłębia zbiegł się z przyjściem do klubu Serafina Szoty. Obaj byliśmy nowi, więc dość szybko złapaliśmy ze sobą dobry kontakt, który zresztą mamy do teraz. On w tym czasie pisał z jedną koleżanką z Krakowa, która w końcu postanowiła do niego przyjechać. Problem był taki, że przyjechała razem z przyjaciółką. Serafin poprosił mnie, żebym poszedł na spotkanie z nimi i – cytuję – »zajął się Kamilą«. Ja z natury jestem dość nieśmiały i trochę wstydliwy, ale ostatecznie mówię: »dobra pomogę ci chłopaku, znaj moje dobre serce«. Spotkaliśmy się, ale oczywiście on chciał potem zostać z dziewczyną sam na sam, więc ja musiałem zrobić to, na co się zgodziłem i zająć się tą drugą. Poszliśmy na spacer, zaczęliśmy rozmawiać i od razu złapaliśmy tak dobry kontakt, że za tydzień to ja jechałem do Krakowa

– wspominał w wywiadzie dla portalu legia.com.

W maju 2021 roku piłkarz oświadczył się ukochanej, a na początku czerwca tego roku wzięli ślub w Izdebniku pod Krakowem.

Damian Szymański jest w związku z Oliwią Żurek

Damian Szymański, Oliwia Żurek - fot. Instagram @oliwiazurek
Damian Szymański, Oliwia Żurek – fot. Instagram @oliwiazurek

Damian Szymański już od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Oliwią Żurek. Ukochana piłkarza ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie, a następnie podjęła studia na Uniwersytecie Medycznym w tym mieście. 20 lutego 2023 roku zaręczyli się, a dokładnie rok później powitali na świecie upragnionego synka.

Damian Szymański, Oliwia Żurek - fot. Instagram @oliwiazurek
Damian Szymański, Oliwia Żurek – fot. Instagram @oliwiazurek

Sebastian Szymański jest w związku z modelką Darią

Daria - fot. Instagram @dsshhhaa
Daria – fot. Instagram @dsshhhaa

Sebastian Szymański jeszcze w 2018 roku przekonywał, że póki co nie szuka miłości, ponieważ chce skupić się na piłce nożnej i obawia się, iż nie będzie w stanie pogodzić z tego z życiem prywatnym. Być może jednak czekał na odpowiednią kandydatkę na partnerkę i zdaje się, że ją znalazł. Na początku maja 2024 roku został przyłapany na trybunach w towarzystwie pięknej kobiety. Kilka dni później, w dniu, w którym świętował 25-urodziny, po raz pierwszy pochwalił się zdjęciem z ukochaną. Na tę chwilę wiemy jedynie, że ma ona na imię Daria, jest ukraińską modelką i może pochwalić się nieskazitelną urodą.

Sebastian Szymański, Daria - fot. Instagram @szymanski__11
Sebastian Szymański, Daria – fot. Instagram @szymanski__11

Michał Skóraś jest w związku z Adą Mizgalską

Ada Mizgalska - fot. Instagram @ada.mizgalska
Ada Mizgalska – fot. Instagram @ada.mizgalska

Michał Skóraś od 2020 roku pozostaje w nieformalnym związku z przepiękną Adą Mizgalską. Ukochana piłkarza jest miłośniczką podróży. Nie wiemy, czym zajmuje się zawodowo, ale prężnie działa na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 36 tysięcy fanów.

Michał Skóraś, Ada Mizgalska - fot. Instagram @ada.mizgalska
Michał Skóraś, Ada Mizgalska – fot. Instagram @ada.mizgalska

Kacper Urbański jest singlem

Kacper Urbański to póki co jeden z najmniej znanych piłkarzy reprezentacji Polski. Ma zaledwie 19 lat i na co dzień gra na pozycji pomocnika Bolognii. Na jego profilu na Instagramie znaleźć można zaledwie 50 postów i żaden z nich nie świadczy o tym, by był w związku. Hipotetycznie więc można założyć, że jest singlem, choć z pewnością po Euro 2024 nie będzie mógł narzekać na brak zainteresowania wśród płci pięknej.

Nicola Zalewski jest w związku z Nicol Luzardi

Nicol Luzardi - fot. Instagram @nicolluzardi
Nicol Luzardi – fot. Instagram @nicolluzardi

Nicola Zalewski w październiku 2022 zaczął spotykać się z o dwa lata starszą modelką Nicol Luzardi. Dziewczyna w przeszłości zajmowała się tańcem – specjalizowała się w tańcu nowoczesnym, współczesnym i hip hopie.

Ostatnio wiele pisano o ich relacji, ponieważ Kamil Szymczak zasugerował, że mogło go coś łączyć z jego dziewczyną. We wpisie udostępnionym na Instastories pytał, czy poinformował swoją dziewczynę, co robił z jego. Później mężczyzna pokrętnie tłumaczył, że internauci zaczęli sobie dopowiadać historię i finalnie nie zdradził, co miało się wydarzyć w górach. Nicol mimo to pojawiła się w Niemczech i kibicowała partnerowi podczas starcia z reprezentacją Holandii.

Piotr Zieliński ożenił się z Laurą Słowiak

Laura Słowiak - fot. Instagram @lauraslowiak
Laura Słowiak – fot. Instagram @lauraslowiak

Piotr Zieliński i Laura Słowiak są parą od dziewięciu lat. Piłkarz nie tracił czasu i już po dwóch latach znajomości poprosił ukochaną o rękę, a już w 2019 roku wzięli ślub.

Laura ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a obecnie realizuje się jako żona, mama i fotomodelka.

Piotr Zieliński, Laura Słowiak - fot. Instagram @lauraslowiak
Piotr Zieliński, Laura Słowiak – fot. Instagram @lauraslowiak

Adam Buksa ożenił się z Aleksandrą Buksa

Adam Buksa, Aleksandra Buksa - fot. Instagram @adambuksaa
Adam Buksa, Aleksandra Buksa – fot. Instagram @adambuksaa

Adam Buksa na kilka dni przed Euro 2024 ożenił się z Aleksandrą Zębalą. O rękę poprosił ją rok wcześniej, o czym poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wybranka piłkarza jest modelką i ma podpisany kontrakt z jedną z warszawskich agencji. Ukończyła studia na kierunku e-biznes na SGH w Warszawie oraz psychologię na Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu.

Robert Lewandowski ożenił się z Anną Lewandowską

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska – fot. Instagram @annalewandowska

Anny Lewandowskiej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To żona Roberta Lewandowskiego, która ze wszystkich WAGs cieszy się największą popularnością. Nie tylko realizuje się, jako mama Klary i Laury, ale i jest trenerką fitness, która odmieniła życie tysięcy Polek. Regularnie kibicuje mężowi podczas wszystkich ważnych meczów.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski – fot. Instagram @annalewandowska

Krzysztof Piątek ożenił się z Pauliną Procyk

Paulina Procyk - fot. Instagram @paulynaaa_a
Paulina Procyk – fot. Instagram @paulynaaa_a

Paulina Procyk i Krzysztof Piątek poznali się w 2014 roku. Mimo iż kobieta jest od niego starsza o 4 lata, nie przeszkodziło im to w stworzeniu trwałej relacji. Ślub wzięli 1 czerwca 2019 roku w Zamku Joannitów w Łagowie. 29-letnia wybranka piłkarza pochodzi z Lublina i z wykształcenia jest prawniczką.

Krzysztof Piątek, Paulina Procyk - fot. Instagram @paulynaaa_a
Krzysztof Piątek, Paulina Procyk – fot. Instagram @paulynaaa_a

Karol Świderski ożenił się z Martyną Świderską

Martyna Świderska - fot. Instagram @_werno96
Martyna Świderska – fot. Instagram @_werno96

Martyna Świderska (z domu Werno) pochodzi z Rawicza, podobnie jak Karol Świderski. Nie wiadomo, od kiedy się znają, jednak pierwsze oficjalne wyjście zaliczyli w 2017 roku. Rok później piłkarz poprosił ukochaną o rękę. Przed świętami Bożego Narodzenia w 2020 roku wzięli ślub cywilny, dokładnie rok po tym, jak powitali na świecie syna. 28 maja 2022 powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Karol Świderski, Martyna Świderska - fot. Instagram @_werno96
Karol Świderski, Martyna Świderska – fot. Instagram @_werno96

Jak obstawiacie, kto wygra dzisiejszy mecz? Polska czy Austria?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Andrzej Zieliński - fot. Instagram @andrzejzielinski_official, CANVA

Andrzej Zieliński gorzko o wierze i instytucji Kościoła. „Z tą katolickością w Polsce jest DZIWNA sytuacja”

Ida Nowakowska, Kinga Dobrzyńska - fot. Instagram @damienkoba_hair, AKPA

Ida Nowakowska skomentowała szokujące wpisy nowej szefowej „Pytania na śniadanie”. „UDAWAŁA moją dobrą KOLEŻANKĘ”