w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Internauci podejrzewają, że Lewandowską i trenera bachaty może łączyć COŚ WIĘCEJ! W sieci zawrzało. „Lewy w strachu” (WIDEO)

Anna Lewandowska - fot. screenshot TikTok @annalewandowska
Anna Lewandowska - fot. screenshot TikTok @annalewandowska

Odkąd Lewandowscy zamieszkali w Hiszpanii, Anna zaczęła trenować bachatę. Ostatnio postanowiła zarazić nową pasją użytkowniczki swojej aplikacji i zatrudniła nowych trenerów. W sieci pojawiło się nagranie, jak tańczy z przystojnym Mathiasem, a w komentarzach zawrzało. Internauci sugerują, że może łączyć ich coś więcej. Trenerka postanowiła zareagować.

Anna Lewandowska to popularna trenerka, która w przeszłości odnosiła liczne sukcesy w karate. Z czasem zrezygnowała z tej dyscypliny sportu i w pełni skupiła się na budowaniu swojego imperium. Od podstaw stworzyła aplikację Diet & Training by Ann, w której znajdziemy nie tylko treningi, ale też plany dietetyczne i liczne porady ułatwiające zrzucenie kilogramów i zmianę nawyków żywieniowych. Subskrybenci co chwile otrzymują nowe materiały, a ostatnio Lewa przekazała im informację o nowościach.

Od niedawna Lewandowscy mieszkają w Hiszpanii, która słynie z bachaty. Zmysłowy taniec zrobił na 34-latce na tyle dobre wrażenie, że postanowiła się go nauczyć. Od tygodni raczy fanów nagraniami, na których pląsa w rytm muzyki, a nawet zachęciła do treningów Roberta, z którym zatańczyła skomplikowaną choreografię podczas drugiego wesela. Ostatnio ogłosiła, że postanowiła zatrudnić profesjonalnych tancerzy, którzy już przygotowują plan treningowy dla użytkowników jej aplikacji. Nikt jednak nie spodziewał się, że wywoła tym takie zamieszanie.

Internauci podejrzewają, że Lewandowska ma romans z tancerzem. Odparła zarzuty

Anna, aby zachęcić internautów do uczenia się bachaty, wrzuciła na TikToka nagranie, na którym wraz z trenerem Mathiasem prezentuje jeden z układów tanecznych. Sensualny taniec pary pobudza wyobraźnię, ale żeby aż do tego stopnia? Pod wideo zaroiło się od komentarzy, w których część internautów zaczęła głośno spekulować, że Lewandowska może mieć z przystojniakiem… romans! Niektórzy nawet zaczęli oznaczać Roberta i sugerować, że powinien mieć na nich oko:

  • Robert Lewandowski miej się na baczności.
  • Ja bym był zazdrosny.
  • Robert Lewandowski masz się o co bać.
  • Lewy w strachu.
  • Lewandowski płakał, jak oglądał.
  • Ciekawe co na to Robciu.
  • Robert Lewandowski miej Anię na oku.
  • „To tylko trener”.

Lewa nie przeszła obok tej sytuacji obojętnie i odpowiedziała na ostatni cytowany komentarz. Z pełną gracją, ale nie dosłownie, wyjaśniła, że łączą ich czysto zawodowe relacje.

Tak, użytkownicy mojej aplikacji tez bardzo sobie cenią Mathiasa!

Poniżej możecie zobaczyć, jak Ania wywija z trenerem. Robi postępy?

@annalewandowska #bachata 💃 #progress #asmr @Diet & Training by Ann app ♬ dźwięk oryginalny – annalewandowska
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Andrzej Seweryn - fot. Podlewski/AKPA

Przygotowania do nagrań „Drag Me Out” ruszyły pełną parą! Tabloid ujawnia nazwiska jurorów. Obok Andrzeja Seweryna zasiądą…

Joanna Lazar - fot. Instagram @asia_lazar33

Joanna Lazar ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest w CIĄŻY! „Niemożliwe stało się możliwe”