w

Joanna Lazar ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest w CIĄŻY! „Niemożliwe stało się możliwe”

Joanna Lazar - fot. Instagram @asia_lazar33
Joanna Lazar - fot. Instagram @asia_lazar33

Joanna Lazar pochwaliła się szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych. Uczestniczka czwartej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewa się drugiego dziecka. W komentarzach posypały się gratulacje.

Szersza publiczność miała okazję poznać Joannę Lazar w 2020 roku, gdy wzięła udział w czwartej edycji popularnego programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Kobieta została wtedy sparowana z Adamem Miciakiem. Ich związek nie przetrwał próby czasy i zakończył się rozwodem. Uczestniczka Ślubu… znalazła szczęście u boku tajemniczego Mateusza, który nie publikuje swojego wizerunku w sieci.

Joanna Lazar jest w ciąży

Para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko początkiem 2022 roku. Wygląda na to, że niedługo ich rodzina ponownie się powiększy. W poniedziałek Lazar opublikowała nagranie na swoim Instagramie. Widać na nim dłonie zakochanych, które powoli pojawiają się w kadrze i trzymają zdjęcie USG. Takim sposobem podzieliła się informacją, że wraz z partnerem spodziewają się drugiego dziecka. Do filmiku został dołączony wzruszający opis.

Czy wierzycie w cuda? My od pewnego czasu TAK, ponieważ niemożliwe stało się możliwe. Przedstawiamy Wam nasz CUD. Czekamy na Ciebie – czytamy w treści postu.

Pod nagraniem zaroiło się od gratulacji, zarówno od fanów popularnego programu telewizyjnego, jak i od osób, które na co dzień śledzą Joannę w mediach społecznościowych.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Anna Lewandowska - fot. screenshot TikTok @annalewandowska

Internauci podejrzewają, że Lewandowską i trenera bachaty może łączyć COŚ WIĘCEJ! W sieci zawrzało. „Lewy w strachu” (WIDEO)

Kinga Rusin - fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin już planuje kolejną przeprowadzkę. Tym razem wybór padł na Hawaje! (WIDEO)