w

Kinga Rusin już planuje kolejną przeprowadzkę. Tym razem wybór padł na Hawaje! (WIDEO)

Kinga Rusin - fot. Instagram @kingarusin
Kinga Rusin - fot. Instagram @kingarusin

Kinga Rusin chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoje wyprawy w różne zakątki świata. Ostatnio wraz z partnerem wybrali się na Hawaje, które skradły ich serce. Błyskawicznie podjęli decyzję o przeprowadzce.

Kinga Rusin niegdyś była jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Przez kilka dekad regularnie pojawiała się przed kamerami, ale w pewnym momencie poczuła, że potrzebuje zmian. Dzięki posadzie w telewizji mogła liczyć na stały dochód, lecz wiązało się to z pewnymi ograniczeniami. Ostatecznie postanowiła przejść na tryb zdalny, dzięki któremu może cieszyć się wolnością i swobodnie zwiedzać świat.

W 2021 roku Rusin wraz z partnerem Markiem Kujawą wyprowadzili się z Polski i wyruszyli w niekończącą się podróż. Sporo czasu spędzili w Kostaryce, pomieszkiwali w Grecji i Hiszpanii, a w międzyczasie zwiedzili Indie, Malediwy, Australię, Stany Zjednoczone, Afrykę i kilka innych zakątków świata. Ostatnio wybrali się na Hawaje, które dziennikarka po raz pierwszy odwiedziła 31 lat temu.

Kinga Rusin przeprowadza się na Hawaje

Raptem kilka dni temu Kinga i Marek zwiedzali Vancouver, lecz jak się okazuje, był to zaledwie przystanek w dalszej wyprawie. Stamtąd polecieli wprost na malownicze Maui, gdzie zamierzali spędzić tydzień. Ten wypad planowali przez kilka lat, ale ostatecznie skrócili pobyt do jednego dnia z uwagi na to, że 8 sierpnia spłonęła Lahaina, historyczna stolica królestwa Hawajów. W tym krótkim czasie poznali pilota helikoptera, który postanowił zabrać ich w podniebną podróż.

[…] Mieliśmy pierwotnie w planach tydzień na Maui. Oczywiście zrezygnowaliśmy, mimo iż 95% wyspy jest nietknięte. Chciałam pokazać tu Markowi te wszystkie miejsca, które do dziś tak dobrze pamiętam… No i hotel, w którym zatrzymałam się z mamą 31 lat temu (zdjęcie z mamą, która była wtedy młodsza niż ja teraz, załączam jako drugie w galerii), w centrum historycznej Lahainy… Nie ma go już, nie ma Lahainy… Wszystko spłonęło w ciągu zaledwie kilku godzin, w nocy. […].

Stamtąd wybrali się na wyspę Molokai, która zrobiła na nich niesamowite wrażenie. W przeciwieństwie do innych miejsc na Hawajach panuje tam spokój, który oboje bardzo sobie cenią.

[…] Najdziksza ze wszystkich zamieszkałych wysp Hawajów oferuje turystom niezapomniane widoki i kontakt z czystą naturą (co na Hawajach nie zawsze i nie wszędzie jest takie oczywiste). W pakiecie dostajemy za to, w zasadzie, brak hoteli (poza kilkoma małymi lodge’ami) i knajp. […] Molokai (8 tysięcy mieszkańców) jest prawdziwym oddechem, którego po mocnych przeżyciach ostatnich dni bardzo potrzebowaliśmy. Cisza, spokój i chyba najpiękniejsza dzika, złota plaża, jaką w życiu widziałam […]. Nic tylko usiąść tam, wpatrzeć się w błękitne morze i odpłynąć w myślach […].

Rusin zdradziła, że wyprawa na Hawaje nie należała do najtańszych, a to dlatego, że sporo zwiedzają z pokładu helikoptera. Mimo wszystko nie żałują podjętej decyzji, bo dzięki jednej z takich podniebnych wycieczek mogli bliżej poznać Kauai, wyspę, na której szukają domu. Kinga wprost rozpływała się nad tym miejscem i widokami, które ma do zaoferowania.

Wydaliśmy na Hawajach majątek na helikoptery, ale warto spełniać marzenia, a te przeżycia warte są każdego centa! W szczególności na Kauai (popatrzcie na filmik!), wyspie, gdzie szukamy domu. Czy nam się uda? […] Kauai, wyspa-ogród, najbardziej zielona ze wszystkich hawajskich wysp, prawdziwy tropikalny raj. Jest tu nie tylko gęsty, deszczowy las, ale też niezwykle malowniczy Wielki Kanion Pacyficzny […], z którego rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki. Są też długie i puste złote plaże, są pionowe klify schodzące prosto do oceanu wraz ze zdobiącymi je wodospadami i porośnięte zielenią góry o niesamowitych kształtach. […] Tu, na plaży Ke’e Beach, otoczonej z każdej strony dżunglą, przeżyliśmy najpiękniejszy, jak do tej pory, zachód słońca […].

Wszystko wskazuje na to, że przed Rusin i Kujawą kolejny spory wydatek. Nieruchomości na Hawajach potrafią osiągać zawrotne ceny, zwłaszcza gdy przeliczymy dolary na złotówki. Niemniej jednak raczej nikogo nie powinna dziwić ich chęć przeniesienia się na Kauai, zważywszy na to, jakie widoki serwuje. Tylko spójrzcie na poniższy post i kliknijcie strzałkę w prawo, by obejrzeć nagranie z lotu ptaka.

Raj na Ziemi jednak istnieje?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Lazar - fot. Instagram @asia_lazar33

Joanna Lazar ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest w CIĄŻY! „Niemożliwe stało się możliwe”

Agata Rubik - fot. Instagram @agata_rubik

Agata Rubik wypowiedziała się na temat zdrady w związku. Była wyjątkowo szczera. „Czy ludzie się zmieniają i zaczynają doceniać? ”