w

Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ma żal do produkcji programu. „Nie wszystko zostało wytłumaczone, nad czym UBOLEWAM”

fot. Youtube @tvn
fot. Youtube @tvn

Nowa edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia ruszyła we wrześniu. Zostały wyemitowane dopiero trzy odcinki, a już pojawił się pewien zgrzyt. Jeden z bohaterów programu nie kryje żalu w kwestii tego, jak zostały pokazane jego relacje rodzinne. Co się stało?

Ślub od pierwszego wejrzenia to polski program telewizyjny. Był emitowany od 2016 do 2018 roku, a potem wznowiony dwa lata później. Łącznie wyemitowane zostały 103 odcinki w ośmiu sezonach. To reality show polega na łączeniu ludzi w pary przez ekspertów, z tym że zamiast na randce, para poznaje się na swoim własnym ślubie.

Krzysztof ze „Ślubu…” ma żal do produkcji

W najnowszym odcinku ekspertki połączyły 25-letnią Martę z 33-letnim Krzysztofem. Mimo różnicy wieku kobiety były pewne, że ta para to strzał w dziesiątkę. Podczas ceremonii ślubnej pannie młodej towarzyszyła rodzina. U pana młodego niestety było inaczej. Mógł liczyć tylko na swoich przyjaciół. Ani na moment w programie nie pojawił się nikt z rodziny Krzysztofa. W drodze na ceremonię wyraził żal z tego powodu.

Nikt nie chce przyjechać. Jakbym kogoś zabił co najmiej – podsumował.

Gdy ten fragment odcinka opublikowano na oficjalnym profilu na Instagramie Ślubu od pierwszego wejrzenia, internauci wyrazili współczucie dla Krzysztofa. Wtedy postanowił zabrać głos w sprawie i stanowczo obronić swoich bliskich.

Dla wszystkich zainteresowanych, mam najcudowniejszą, najukochańszą, najwspanialszą mamę na świecie. Była ze mną, wspierała mnie i wspiera. Jak każda mama, która kocha swoje dziecko, mocno przeżyła niespodziankę syna – napisał pod postem.

W dalszej części wypowiedzi nie krył rozczarowania z powodu tego, w jaki sposób rozmowa w samochodzie została nagrana. Uczestnik programu uważa, że sytuacja nie została dobrze wyjaśniona.

W tym fragmencie nie wszystko zostało pokazane i wyjaśnione, nad czym ubolewam. [Mama] stoi za mną murem, a ja za nią – zakończył swój wpis.

Kibicujecie Magdzie i Krzysztofowi?

@tvn.pl Krzysztofowi do pełni szczęścia brakuje miłości ❤️ Czy znajdzie ją w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”? 🤔 Dziś zrobi kolejny ważny krok – pozna swoją żonę 🥰 Oglądajcie 👉 wtorek, 21:35 w TVN 📺#ślubodpierwszegowejrzenia #tvn #ślub #przedpremierowo ♬ dźwięk oryginalny – TVN
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Damian Sobek - fot. Instagram @damiansobekmasterchef, AKPA

Finalista programu „MasterChef” został brutalnie pobity przez bandę nastolatków! Trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami

Grzegorz Hyży - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Grzegorz Hyży zainwestował w klub w Poznaniu! Wystarczyło kilka tygodni, by podpadł mieszkańcom. „Łupanie noc w noc”