w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Pierwszy taniec Anny i Roberta Lewandowskich podczas DRUGIEGO ślubu. Zmysłowa bachata i skomplikowane piruety rozgrzały gości (WIDEO)

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. Instagram @annalewandowska
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski - fot. Instagram @annalewandowska

Anna i Robert Lewandowski z okazji 10. rocznicy ślubu odnowili przysięgę. Z tej okazji wyprawili wesele, jakiego świat nie widział. Na imprezie nie mogło zabraknąć pierwszego tańca. Od razu widać, że lekcje bachaty nie poszły na marne. Jak oni się ruszają!

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w Polsce. Oboje odnoszą zawodowe sukcesy i wiodą życie jak z bajki. Pierwszy rozdział ich wspólnej historii zaczęli pisać w 2007 roku. To właśnie wtedy oboje wybrali się na obóz studentów AWF, podczas którego się poznali. Szybko zorientowali się, że mają ze sobą wiele wspólnego. W 2014 roku w wywiadzie dla Vivy! wyznała, że trafiła ich strzała anioła i to na tyle skutecznie, że w tym roku obchodzą 10. rocznicę ślubu.

Z tej okazji postanowili odnowić przysięgę małżeńską i po raz drugi powiedzieli sobie tak. Fakt, że biorą drugi ślub, do końca utrzymywali w tajemnicy. O uroczystości, którą zorganizowali we Włoszech, wiedzieli tylko zaproszeni przez nich goście, a na liście nie brakowało znanych nazwisk.

Pierwszy taniec Anny i Roberta Lewandowskich

Zgodnie z obowiązującą w Polsce tradycją, wesele otworzył pierwszy taniec państwa młodych. Lewandowska już od dłuższego czasu chwaliła się na Instagramie, że po przeprowadzce do Hiszpanii zaczęła trenować bachatę. Zmysłowy taniec najwidoczniej spodobał się również Lewemu i kilka miesięcy temu, podczas jednej z imprez, dali popis tanecznym umiejętnościom. Już wtedy robili furorę na parkiecie.

@pantofelek.pl Anna Lewandowska pochwaliła się nagraniem, jak tańczy z Robertem bachatę 🥵🥵 Ale oni są HOT! #dc #foryou #viral #annalewandowska #robertlewandowski #lewandowski ♬ sonido original – Manuel Turizo

Wiele wskazuje na to, że pomysł z drugim ślubem nie był spontaniczny i już od dłuższego czasu przygotowywali się do tego dnia. Podczas piątkowego wesela wystrojeni na biało wyszli na parkiet, by zaprezentować gościom pierwszy taniec. Oczywiście ich wybór padł na szalenie zmysłową bachatę, ale układ, który przygotowali, zdecydowanie nie należał do łatwych. Oprócz obrotów zaprezentowali dwie, niezwykle skomplikowane figury taneczne. Robert chwycił partnerkę, która wykonała efektowny przewrót, a później uniósł ją w powietrze. Musicie to zobaczyć.

@pantofelek.pl 😍 #pantofelekpl #robertlewandowski #annalewandowska ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor - fot. Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spełnili marzenie córki. Pomogły im TYSIĄCE LUDZI. Janina popłakała się ze szczęścia (WIDEO)

Caroline Derpienski, Katarzyna Nosowska - fot. Instagram @carolinederpienski @nosowska.official

Caroline Derpienski nie odpuszcza. Straszy Kasię Nosowską POZWEM! „Boję się tej Pani, spójrzie na jej oczy”