w

Anna Lewandowska z mężem korzysta ze słońca. Para podbiła włoską plażę. Fani zachwyceni ich formą!

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska - fot. Instagram @_rl9, @annalewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska - fot. Instagram @_rl9, @annalewandowska

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają za sobą odnowienie przysięgi. Dla uczczenia para wybrała się w podróż do słonecznych Włoch. Tam beztrosko bawią się korzystają z pięknej pogody, czym postanowili pochwalić się w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są najbardziej znaną parą celebrytów w polskim show-biznesie. Ich konta w mediach społecznościowych śledzą miliony użytkowników. Same gwiazdy dbają za to o to, by zapewnić im stały dopływ contentu. Chętnie chwalą się swoimi sukcesami zawodowymi, ale też pokazują życie prywatne.

Niedawno można było zobaczyć tam ich obchody odnowienia przysięgi małżeńskiej. Na kolejnym już ślubie pary bawiła się prawdziwa śmietanka towarzyska. Niedługo po tym Lewandowscy postanowili zrobić sobie urlop i skorzystać z wakacji we Włoszech. Fotkami pochwalili się także na swoich profilach, a fani nie mogli wyjść z podziwu.

Lewandowscy na wakacjach

Sławne małżeństwo bawiło się ostatnio na swoim drugim ślubie. Emocji i atrakcji nie brakowało. Można było zobaczyć, jak celebryci tańczą, śpiewają i zabawiają gości. Nic dziwnego, że aż potrzebowali odpoczynku i postanowili udać się na wakacje. Gwiazdy zostały we Włoszech, gdzie też odbyła się ceremonia odnowienia przysięgi małżeńskiej. Można powiedzieć, że urządzili sobie drugi miesiąc miodowy, którym chętnie chwalą się na Instagramie.

Para korzysta ze słonecznej pogody i lokalnych atrakcji, jak sporty wodne. Nie obyło się przy tym bez wypadków. Niedawno Anna Lewandowska pokazała, jakie odniosła kontuzje w trakcie zabawy. Teraz para pochwaliła się wakacyjnymi sylwetkami. Ich wyrzeźbione ciała zachwyciły fanów.

  • Brzuch ogień! Zdecydowanie nie jem dzisiaj deseru.
  • Ogień! Po dwójce dzieci, dziękuje, kurtyna.
  • Ale forma!
  • Sylwetka marzenie!
  • Piękna ty i piękny kapelusik.

A Wy możecie pochwalić się sylwetkami na lato?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Jessica Ziółek, Jakub Rzeźniczak - fot. Instagram @jessica_ziolek, screenshot Instagram @jakubrzezniczak25

Jessica Ziółek ostro o Rzeźniczaku. Krytycznie oceniła wywiad piłkarza. „Dla mnie to brak jakichkolwiek zasad moralnych”.

Robert Lewandowski pochwalił się wakacyjną stylizacją za tysiące złotych, a internauci się śmieją: „Jak WUJEK NA RYBACH” (ZDJĘCIA)