w ,

Przygotowania do nagrań „Drag Me Out” ruszyły pełną parą! Tabloid ujawnia nazwiska jurorów. Obok Andrzeja Seweryna zasiądą…

Andrzej Seweryn - fot. Podlewski/AKPA
Andrzej Seweryn - fot. Podlewski/AKPA

TVN w przyszłym roku planuje zaskoczyć widzów nowym tytułem w programie. Drag Me Out może zrobić prawdziwą furorę, bo to pierwsze takie show w telewizji. Tabloid dotarł do nazwisk jurorów. Obok Andrzeja Seweryna zasiądą…

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że TVN szykuje dla widzów nowe show, które może wzbudzić kontrowersje. Mowa oczywiście o polskim odpowiedniku Drag Me Out, w którym będziemy podziwiać zmagania panów wystylizowanych na drag queens. Na etapie przygotowań wyszło na jaw, że metamorfozy mają być na tyle spektakularne, że ciężko będzie odgadnąć płeć artysty.

Do niedawna wiadomo było jedynie, że przewodniczącym jury ma zostać Andrzej Seweryn, aktor, który zagrał drag queen w miniserialu Królowa dostępnym na platformie Netflix. Wybór był nieprzypadkowy, ponieważ 77-latek wręcz doskonale poradził sobie z rolą Loretty. Szefowa TVN jednak jak dotąd nie zdradziła, z kim przyjdzie mu współpracować. Do informacji tej dotarł jeden z popularnych tabloidów.

Tabloid ujawnia nazwiska jurorów Drag Me Out

Portal Pudelek postanowił bliżej przyjrzeć się produkcji i ustalił, że obok aktora pojawią się dwie, popularne, gwiazdy estrady. Trzeba przyznać, że stacja postawiła wysoko poprzeczkę i konkurencji ciężko będzie to przebić, ponieważ zmagania drag queens będą oceniać Katarzyna Nosowska i Michał Szpak.

Zarówno Kasia, jak i Michał z entuzjazmem przyjęli tę propozycję. Wiedzą, że to show może być przełomowe w historii polskiej telewizji. Stacja nie żałowała też pieniędzy na ich gaże, oferując im naprawdę imponujące stawki — zdradziła Pudelkowi osoba związana z produkcją.

Mimo poważnych planów, TVN do ostatniej chwili wahał się, czy wypuścić Drag Me Out na swojej antenie. Największe obawy budził fakt, że to kontrowersyjne show i nie ma pewności, jak zostanie odebrane przez widzów.

Szefowie stacji chyba do tej pory nie są do końca przekonani o tym, że Polska jest gotowa na taki format. Bali się, że trudno będzie znaleźć chętnych do udziału w show celebrytów i że reakcja widzów będzie negatywna. Ostatecznie jednak postanowiono zaryzykować, ale przez to opóźnienie program trafi na antenę dopiero wiosną 2024 roku — dodał informator Pudelka.

Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, kto weźmie udział w formacie, choć pojawiły się głosy świadczące o tym, że propozycję otrzymał Radosław Majdan. Myślicie, że zgodziłby się na udział w show? Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Elton John - fot. Instagram @eltonjohn

Elton John TRAFIŁ DO SZPITALA. Miał wypadek w swojej francuskiej willi. Sytuacja wyglądała poważnie

Anna Lewandowska - fot. screenshot TikTok @annalewandowska

Internauci podejrzewają, że Lewandowską i trenera bachaty może łączyć COŚ WIĘCEJ! W sieci zawrzało. „Lewy w strachu” (WIDEO)