w

Elton John TRAFIŁ DO SZPITALA. Miał wypadek w swojej francuskiej willi. Sytuacja wyglądała poważnie

Elton John - fot. Instagram @eltonjohn
Elton John - fot. Instagram @eltonjohn

Po zakończeniu trasy koncertowej Elton John wybrał się na zasłużony urlop do Francji. Niestety 76-latek trafił do szpitala, po tym jak miał wypadek w swojej posiadłości w Nicei.

Elton John jest światowej sławy muzykiem. Występuje na scenie od ponad pięćdziesięciu lat i przez wielu fanów jest nazywany legendą. Pod koniec lipca zakończyła się jego trasa koncertowa Farewell Yellow Brick, która trwała łącznie pięć lat. Artysta postanowił odpocząć na wakacjach w swojej willi w Nicei. Niestety, jego spokój nie trwał długo.

Elton John trafił do szpitala

Gwiazdor trafił do szpitala Princess Grace w Monako w niedzielę wieczorem, po tym jak poślizgnął się i upadł w swojej rezydencji. Na oddziale ortopedycznym został niezwłocznie poddany wszystkim niezbędnym badaniom.

W poniedziałek rano piosenkarz przeszedł przez kolejny szereg badań kontrolnych. Na szczęście nic złego się nie stało i został wypisany ze szpitala. Wrócił do domu niedługo potem. Nie skarży się na złe samopoczucie. Informacje potwierdził manager muzyka.

Elton trafił do szpitala po tym, jak poślizgnął się wczoraj w swoim domu. Dziś rano po badaniach kontrolnych został natychmiast wypisany do domu, gdzie obecnie przebywa. Ma się dobrze – czytamy w oświadczeniu.

Artysta planuje spędzić resztę lata we Francji wraz ze swoim mężem Davidem Furnishem i jego dwoma synami.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Mitchel Musso - fot. Youtube @mussorecords

Gwiazdor Disneya ARESZTOWANY. Mitchel Musso z „Hannah Montana” już usłyszał zarzuty. Trafi za kratki?

Andrzej Seweryn - fot. Podlewski/AKPA

Przygotowania do nagrań „Drag Me Out” ruszyły pełną parą! Tabloid ujawnia nazwiska jurorów. Obok Andrzeja Seweryna zasiądą…