w

Gwiazdor Disneya ARESZTOWANY. Mitchel Musso z „Hannah Montana” już usłyszał zarzuty. Trafi za kratki?

Mitchel Musso - fot. Youtube @mussorecords
Mitchel Musso - fot. Youtube @mussorecords

Mitchel Musso znany z roli w serialu „Hannah Montana” ma problemy z prawem. W sobotę został aresztowany i usłyszał kilka zarzutów. Za co go zatrzymano??

Mitchel Musso to 32-letni amerykański aktor i muzyk. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola uwielbianego przez fanów Olivera Okena w serialu Hannah Montana. Występował w tej niezwykle popularnej produkcji Disneya przez 5 lat. Ma za sobą również kilka mniejszych ról, a także dubbing. Podkładał głos Jeremiaszowi w oryginalnej wersji kreskówki Fineasz i Ferb. W ostatnich latach kariera aktora stanęła w miejscu. Nikt się nie spodziewał, że następnym newsem o Musso nie będzie jego angaż w jakiejś produkcji, a aresztowanie.

W sieci często dyskutuje się na temat zagrożeń związanych z zostaniem światowej sławy gwiazdą w dzieciństwie. Już nie raz w mediach było głośno o celebrytach, którzy zdobyli ogromną popularność jeszcze jako dzieci, a w dorosłym życiu sięgali po używki bądź mieli zatargi z prawem. Wygląda na to, że serialowy Oliver może być kolejnym bohaterem takiej historii.

Mitchel Musso z „Hannah Montana” aresztowany

Aktor został aresztowany w sobotę 26 sierpnia w mieście Rockwall w stanie Teksas. Musso usłyszał pięć zarzutów w związku z incydentem, do którego doszło w markecie około 19:00 czasu lokalnego. Gwiazdor Disneya „wydawał się być nietrzeźwy”, gdy wszedł do sklepu spożywczego. Tam wziął paczkę chipsów i zaczął je jeść. Poproszony o zapłacenie, zaczął zachowywać się agresywnie i obrażać sprzedawców, po czym opuścił sklep. Niedługo potem został aresztowany pod hotelem, w którym był zameldowany.

Jak podaje TMZ, aktorowi postawiono łącznie pięć zarzutów: spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, kradzież mienia o wartości poniżej stu dolarów, posiadanie nieważnego dowodu rejestracyjnego, nieokazanie prawa jazdy i naruszenie obietnicy stawienia się w sądzie.

Kontrola policji wykazała również, że Musso miał mnóstwo niezapłaconych mandatów drogowych. Został przewieziony do aresztu, gdzie spędził noc. Zrobiono mu również zdjęcie policyjne, które mocno zmartwiło fanów Disneya. Aktor został zwolniony z aresztu następnego dnia po wpłaceniu kaucji w wysokości tysiąca dolarów.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Magdalena Stępień - fot. Instagram @magdalena___stepien

Magdalena Stępień przekazała radosne wieści. Po 25 LATACH rozłąki, w końcu odnalazła ojca! „Wierzę, że jest to cud”

Elton John - fot. Instagram @eltonjohn

Elton John TRAFIŁ DO SZPITALA. Miał wypadek w swojej francuskiej willi. Sytuacja wyglądała poważnie