w

Jarosław Jakimowicz ponownie w ogniu krytyki. Atakuje chorego Stuhra. Padły mocne słowa!

Jarosław Jakimowicz, Jerzy Stuhr - Fot. Kurnikowski AKPA, screenshot YouTube
Jarosław Jakimowicz, Jerzy Stuhr - Fot. Kurnikowski AKPA, screenshot YouTube

Jarosław Jakimowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Jego poglądy i zachowanie bardzo często wzbudzają negatywne emocje. Prezenter lubi także wszczynać konflikty z kolegami i koleżankami z branży. Tym razem jego celem stał się Jerzy Stuhr.

Jarosław Jakimowicz znany jest przede wszystkim jako prezenter ze szklanego ekranu. Można go zobaczyć w cyklu Pytanie na śniadanie Extra, a także W kontrze. Gościnnie występuje również w programie Michała Rachonia Jedziemy. Jednak bardziej, niż dzięki karierze telewizyjnej i aktorskiej kojarzony jest ze skandali. Tych w jego życiu nie brakuje.

Celebryta ma wiele na sumieniu. W 2019 roku wydał autobiografię, w której przyznał się do nielegalnych interesów, napadów i działań o charakterze kryminalnym. Jednak później w wyniku ogromnej fali krytyki, zaprzeczył wszystkiemu, mówiąc, że książka w rzeczywistości była jedynie fikcją. Nie jest to oczywiście jedyny skandal, w jaki był zamieszany. Jakimowicz został także oskarżony o gwałt, naruszenie etyki dziennikarskiej i ustawy o radiofonii i telewizji. Prezenter znany jest ze swoich wulgarnych wypowiedzi i atakowania innych gwiazd. Swego czasu źle życzył i otwarcie cieszył się z problemów zdrowotnych Tomasza Sekielskiego.

Bardzo się cieszę łobuzie, że cierpisz ty, twoja rodzina, żona […] – pisał wtedy na Instagramie.

Jednak celebryta nie szczędzi ostrych słów i obelg wielu kolegom z branży. Niedawno atakował Agnieszkę Woźniak-Starak, a teraz postanowił opublikować mocny komentarz o Jerzym Stuhrze.

Jarosław Jakimowicz atakuje Stuhra

Prezenter nie cieszy się dużą popularnością, szczególnie tą pozytywną. Wiele gwiazd pozostaje z nim w konflikcie. Nie kryją oni oburzenia zachowaniem celebryty, choć i wielu nie odpowiada na jego zaczepki. Jakiś czas temu Maffashion dosadnie podsumowała gwiazdora. Ten jednak zdaje się, że nie miał refleksji na temat swojego zachowania, ponieważ postanowił ponownie zaatakować kolejną sławę.

Sztur to straszy, niewinny człowiek. Uczciwy, szanujący zawsze innych. Pamiętamy jak Roman Wilhelmi dobrze o nim mówił. Zacytuję: „To największy zawi stnik i skur wysyn w środowisku aktorskim, który dla kariery zrobi najgorsze świ ństwo.” – napisał na Instagramie.

Jerzy Stuhr przebywa obecnie pod opieką specjalistów na oddziale intensywnej terapii. Aktor trafił tam kilka tygodni temu ze względu na nawrót raka. To jednak nie powstrzymało Jakimowicza przed udostępnieniem wulgarnego postu o nim jednego z użytkowników Instagrama i dodania własnych paru słów.

Fot. screenshot Instagram @jakimowicz7
Fot. screenshot Instagram @jakimowicz7
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Kacper Tekieli - fot. Instagram @kacpertekieli

Kacper Tekieli nie żyje. Justyna Kowalczyk w żałobie. „Odnaleziono jego ciało”

Doda, Alan Krupa - fot. Instagram @edytagorniak, @dodaqueen

Konflikt między Dodą i Edytą Górniak trwa. Syn wokalistki komentuje. „Śmieszy mnie Doda”