w ,

DramatDramat

Jarosław Jakimowicz ma ubaw z depresji żony Sekielskiego. „Bardzo się cieszę, że cierpisz”

Jarosław Jakimowicz - fot. YouTube screenshot
Jarosław Jakimowicz - fot. YouTube screenshot

Jarosław Jakimowicz znów pozwolił sobie na wpis, który woła o pomstę do nieba. Tym razem radość sprawiło mu wyznanie Tomasza Sekielskiego o chorobie jego żony.

Pupil partii rządzącej znów przypomniał o sobie światu. A to za sprawą – a jakby inaczej – kolejnego kontrowersyjnego wpisu na jego profilu. Aktor jednej roli po raz kolejny udowodnił, że nie ma żadnych zahamowań w kwestii obrzucania innych błotem.

Przypomnijmy, że Tomasz Sekielski w wywiadzie z „Twoim Stylem” przyznał, że przez swój poprzedni styl życia doprowadził nieświadomie do poważnych chorób żony. Zmaga się ona teraz z depresją i zespołem stresu pourazowego.

Wszystko przez to, że Tomasz prowadził wyniszczający tryb życia i tworzył reportaże z różnych zakątków świata. Przy okazji stres odreagowywał jedzeniem i doprowadził siebie do poważnej nadwagi.

– Ania jest dzielną kobietą, nie chciała mnie dodatkowo obciążać i nigdy nie mówiła, w jakim stresie żyje. Dopiero po latach przyznała, jak bardzo się o mnie bała, bo nigdy nie miała pewności, czy wrócę. Teraz zmaga się z poważną depresją i zespołem stresu pourazowego (PTSD), które niestety ja jej zafundowałem. Bała się o moje życie, nie tylko w związku z moimi wyjazdami, ale też z powodu stanu, do jakiego się doprowadziłem – wyznał w wywiadzie dziennikarz.

Jakimowicz: zasłużyliście ‼️

Jarosław Jakimowicz opublikował na swoim Instagramie wpis, w którym podkreśla, że cieszy go fakt, że cierpi zarówno Tomasz Sekielski, jak i jego żona. Komentarze na jego profilu są wyłączone i nic w tym dziwnego, bo możemy tylko domyślać się, co w nich by się działo.

– BARDZO SIĘ CIESZĘ ŁOBUZIE , ŻE CIERPISZ TY , TWOJA RODZINA ,ŻONA 😀 za to co zrobiłeś podły łobuzie mojej rodzinie. Ty dziennikarz? Zwykły łobuz ,który razem tą kreaturą Krysiakiem próbowali zniszczyć nam życie. Jest jeszcze parę osób np z Uwaga TVN Dorota Pawlak na których ból spokojnie czekam 😀 Za te krzywdy i kłamstwa i manipulacje zasłużyliście ‼️ #jakimowicz

W kolejnym wpisie opublikowanym krótko później wyrzucił z siebie jeszcze więcej złości. Jakimowicz napisał:

To co zrobił Sekielski doprowadziło do depresji , załamania mojej żony i syna. Tylko ja nie latam i nie gadam tego szukając współczucia. WPŁYNĄŁ NA TO BEZPOŚREDNIO Sekielski ‼️ Teraz on sam przyznaje ,że jest powodem depresji swojej żony a ja przecież nie miałem na tę sytuację żadnego wpływu. ALE TO JA WG WAS SIĘGNĄŁEM DNA ⁉️Cieszę się jednak że karma wraca i że w jakimś stopniu poczują co zrobili moim bliskim. TO JA JESTEM TEN ZŁY ⁉️ Nie przeżyjesz , nie zrozumiesz ‼️ #jakimowicz

Co o tym sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

  1. Życzę Jakimowiczowi i jego rodzinie wszystkiego co najgorsze , choroby , cierpienia, bólu i żeby nigdy nie podniósł się po tym wszystkim co go spotka , zła karma powraca !!!!!🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👹👹👹👹👹👹👹👹

Napisane przez szymon

Witold Paszt

Wnuczka Witolda Paszta rozpaczliwie szuka dziadka. Zięć muzyka zdradził, co dziewczynka robi zaraz po przebudzeniu

Tomasz Kammel po raz kolejny na Tinderze!? Prezenter już skomentował sprawę