w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Maffashion pięknie miażdży Jakimowicza. „Jakim cudem ten człowiek…”

Fot. YouTube / Screenshot

Julia Kuczyńska napisała co myśli na temat Jarosława Jakimowicza. Pod tymi słowami zapewne podpisałoby się wielu z nas.

Jarosław Jakimowicz zdobył popularność wiele lat temu, gdy zagrał w „Młodych wilkach„. Od tamtej pory niewiele dobrego można o nim powiedzieć. Najpierw zaginął gdzieś wśród zaszufladkowanych ludzi showbiznesu, aż w końcu trafił do TVP Info.

Jakimowicz nie ukrywa zamiłowania do partii rządzącej i zapewne dlatego na dobre uwił swoje gniazdko w TVP. Niestety nawet jak na standardy państwowej telewizji poglądy tego człowieka są bardzo kontrowersyjne.

Między innymi dlatego jego konto na Instagramie zostało już dwukrotnie zablokowane. Obecnie posługuje się trzecim profilem, na którym po raz kolejny atakuje, kogo popadnie. Tym razem skanduje napisem “Pożegnajmy to dziadostwo”, umieszczonym na logo TVN.

Coraz więcej osób ma powyżej dziurek w nosie wypocin Jakimowicza oraz jego kolejnych żałosnych wyskoków. Do tego grona dołączyła Julia Kuczyńska, znana przede wszystkim jako Maffashion. W końcu postanowiła otwarcie napisać, co myśli o tym człowieku.

Od dłuższego czasu się zastanawiam, jakim cudem ten człowiek pracuje w jakiejkolwiek telewizji. Kilka razy widziałam jego program…, ze zdumieniem oglądałam (ciekawość), przecierając oczy i czując co chwilę ciarki żenady. I tu już nie chodzi o te konkretne wpisy dotyczące TVN. Ten człowiek… to, co i jak mówi. Na legalu gardzi ludźmi, obraża, manipuluje, ma setki wpadek na wizji i nie tylko… Siedzi w TV opłacanym z pieniędzy podatników. Jestem takim podatnikiem, wszyscy jesteśmy.

Podpisujecie się pod słowami Julki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Lewandowscy na randce. Ania błyszczy w pięknej kreacji

Jacek Kurski o Eurowizji Junior 2021: „Tu wyraźnie mówiono, że Polska nie może wygrać „