w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Dawny przyjaciel Władimira Putina zdradził, że dyktator chce zaatakować jeszcze TRZY kraje! Sprawdziliśmy, które

Władimir Putin
Władimir Putin

Władimir Putin planuje kolejne wojny! Jego dawny przyjaciel zdradził, jakie kraje planuje jeszcze zaatakować. Czy na jego liście znalazła się Polska?

Władimir Putin pod koniec lutego wydał rozkaz, w którym oświadczył, że rozpoczyna akcję, której celem jest zdemilitaryzowanie i zdenazyfikowanie Ukrainy. Mimo że w ostatnich dniach jego wojska poniosły ogromne straty, nie zamierza rezygnować. Żołnierze pod rosyjską banderą dopuszczają się okrutnych zbrodni na cywilach, czego dowodem są zdjęcia z Buczy. Osoby, które były na miejscu zdarzenie potwierdzały, że wśród ponad 300 zabitych nie brakowało ofiar ze związanymi rękoma, które zginęły w wyniku strzału oddanego w głowę.

Wiele mówi się też o naiwności rosyjskich mundurowych, którzy często giną przez własną głupotę. Niedawno media obiegła wieść, że po wspólnym podwieczorku z mieszkańcami Iziumia, aż 30 żołnierzy trafiło do szpitala z objawami zatrucia.

Władimir Putin planuje zaatakować jeszcze trzy kraje

Okazuje się, że wojna z Ukrainą to zaledwie wstęp do tego, co jeszcze czeka Europę. Państwa sąsiedzkie nie chcą angażować się militarnie w konflikt, z uwagi na realną obawę wybuchu III wojny światowej. Mimo to wszystkie starają się pomóc Ukrainie, nakładając na agresora kolejne sankcje, które dotkliwie uderzają w rosyjską gospodarkę.

Michał Chorodowski, były oligarcha i przyjaciel Putina zdradził w rozmowie z CNN, że Władimir dopiero zaczął się rozkręcać. Padło także stwierdzenie, że po uznaniu wygranej na Ukrainie, będzie próbował zdobyć kolejne państwo.

Jestem absolutnie przekonany, że jeśli Putin uzna, że wygrał w Ukrainie, to nie będzie to jego ostatni krok, ostatnia wojna — tłumaczył.

Milioner wskazał, że następne będą kraje przynależące do NATO, a dokładniej Estonia, Łotwa i Litwa. Zauważył, że Władimir Putin w rzeczywistości toczy wojnę ze Stanami Zjednoczonymi i Organizacją Traktatu Północnoatlantyckiego, co podkreślał wielokrotnie.

Musimy zrozumieć, że w swojej głowie Putin jest w stanie wojny nie z Ukrainą. On jest w stanie wojny ze Stanami Zjednoczonymi i NATO. Powiedział to więcej niż raz — powiedział Michaił Chodorowski.

Warto zauważyć, że na liście tej nie znalazła się Polska, choć kto wie, czy dyktator w ciągu ostatnich tygodni nie zmienił w tej kwestii zdania. Nadal należy mieć na uwadze fakt, że jego wysłannicy w telewizji grozili, że z Warszawy w pół sekundy nie zostanie nic.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antek Królikowski

Matka Antka Królikowskiego reaguje na jego oświadczenie. Przy okazji żali się na hejt w internecie. „Tyle agresji i nienawiści”

Ukraina, Hostomel

Rosyjscy żołnierze dopuścili się kolejnej rzezi! W Hostomlu trwają poszukiwania KILKUSET osób. „Wiemy, że zostali zabici, mamy potwierdzenia”