w

HahaHaha

Media donoszą, że ochroniarze Putina zbierają jego… KUPĘ. Nie brakuje na to dowodów

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube @dailymail
Władimir Putin, fot. screenshot YouTube @dailymail

Władimir Putin bardzo dba o swoje bezpieczeństwo, jednak chyba nikt nie podejrzewał, że aż do tego stopnia, że każe ochronie zbierać swój kał. Dziennikarze przeprowadzili śledztwo i podzielili się ze światem zaskakującymi wnioskami.

Władimir Putin bez dwóch zdań jest jednym z najbardziej tajemniczych polityków na świecie. Z tego też względu, a już zwłaszcza teraz, gdy wypowiedział Ukrainie wojnę, dziennikarze z całego świata analizują wszystkie posiadane na jego temat informacje.

W ostatniej relacji dla magazynu Paris Match przedstawiciele tej profesji, którzy zajmują się tematem Rosji, podzielili się ze światem najnowszymi ustaleniami. Otóż okazuje się, że prezydent federacji wymaga od bliskich współpracowników robienia niezwykle obrzydliwych rzeczy.

Ochroniarze Władimira Putina muszą zbierać jego kał

Regis Gente, autor książek o Rosji oraz Michaił Rubin są zgodni co do tego, że ochroniarze Władimira podczas wszystkich zagranicznych podróży zbierają jego odchody i przechowują je w specjalnej walizce do czasu powrotu do Rosji.

Reporterzy nie rzucają słów na wiatr i znaleźli dwa dowody, które potwierdzają ich tezę. Osoby dbające o bezpieczeństwo Putina zrobiły to na pewno podczas wizyty we Francji 29 maja 2018 roku oraz podczas podróży do Arabii Saudyjskiej pięć miesięcy później.

Z pewnością wszyscy zastanawiają się, dlaczego to robią. Otóż celem tych działań jest zmniejszenie ryzyka, że wywiady obcych państw pozyskają próbki jego odchodów, z których wyciągną informacje zawarte w jego DNA.

Co ciekawe, słyszała o tym również Farida Rustamowa. Dziennikarka napisała na Twitterze, że jej informatorzy również o tym wspominali podczas rozmów. Wyjaśniła, że Putin podróżuje za granicę zawsze z własną toaletą, a miejsca, w których ma przebywać, muszą zapewnić mu osobną, prywatną łazienkę na jego wyłączność.

Moje źródło, które jest starym znajomym Putina, powiedziało mi, że praktyka zabierania toalety na zagraniczne wyjazdy istnieje od lat, a rosyjski przywódca robi to od początku swoich rządów — pisała.

Jednym z potwierdzających to dowodów jest nagranie z 2019 roku, na którym widać, jak Władimir Putin opuszcza toaletę w towarzystwie sześciu ochroniarzy, a jeden z nich dzierży w dłoni walizkę.

Bezpieczeństwo przede wszystkim…

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Piotr Kraśko, fot. Instagram @p_krasko

Reputacja Piotra Kraśki zawisła na włosku. TVP Info ujawniło, że przez kilka lat unikał obowiązku podatkowego! Dziennikarz reaguje

Kornelia została brutalnie zamordowana - fot. Facebook @Stowarzyszenie-Zaginieni-Cała-Polska, Pexels @Nejc Košir

Kornelia została zabita w bestialski sposób. Teraz jej oprawcy usłyszeli wyrok. „Moja córka leży w grobie i za 15 lat z niego nie wstanie”