w

Szalone nagranie z Rosji. „Oddział Putina” apeluje do Amerykanów [VIDEO]

fot. Twitter screenshot

W mediach społecznościowych pojawiło się niecodzienne nagranie z Rosji, na którym starsze kobiety apelują do mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Grupa, która nazywa siebie „oddziałem Putina” próbuje przekonać Amerykanów, aby odsunęli oni „fanatyków” od władzy.

Film został udostępniony na Twitterze przez Antona Heraszczenko, doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy. Polityk stwierdził, że nagranie jest dość zabawne, mimo że autorki chciałyby być traktowane na poważnie. „Wykład z geopolityki od popleczników Putina” – opisał nagranie.

– „My, oddział Putina, zebraliśmy się tutaj na spotkanie nadzwyczajne, aby omówić sprawy globalnego bezpieczeństwa” – rozpoczyna szefowa „oddziału Putina”.

Następnie przed szereg występuje kolejna kobieta, która ogłosiła, że u prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena zdiagnozowano niedawno zakażenie koronawirusem, więc nie wiadomo, kto obecnie kontroluje arsenał nuklearny.

– „Nie wiadomo, kto ma obecnie kontrolę nad nuklearną walizką. Jesteśmy przekonani, że władzę w USA przejęli sekciarze i fanatycy” – twierdzi kobieta.

„Stanowicie zagrożenie dla całego świata”

Po tym krótkim wstępie głos zabiera ponownie staruszka o rudo-czerwonych włosach, która zwraca się bezpośrednio do obywateli Stanów Zjednoczonych Ameryki, oskarżając ich kraj o zniszczenie Ukrainy.

– „Ameryko, co robisz? Rządzą tobą fanatycy i wpływa to na cały świat. Zatrzymajcie to, bądźcie ludźmi. Prowadzicie wojnę z Rosją na terytorium Ukrainy. Zniszczyliście ją, zginęli ludzie. Co wy robicie? Wciągnęliście w waszą wojnę cały świat. Nie jest wam wstyd? – stawia pytanie.

Zaraz potem dowodząca „oddziału Putina” zwraca się do „świadomej” i „prawej” części mieszkańców, nawołując ich do wystąpienia przeciw fanatykom sprawującym władze w ich kraju.

– „Odsuńcie od władzy fanatyków. Nie wiemy nawet, kto obecnie ma kontrolę nad walizką nuklearną. Wy także nie wiecie. Amerykanie, stanowicie zagrożenie dla całego świata. Prosimy was, bądźcie rozsądni” – mówi starsza kobieta.

„Z liderem takim jak nasz prezydent…”

Następnie głos zabierają kolejne dwie kobiety, które wcześniej nie udzielały się na filmie. Pierwsza z nich stwierdziła, że Joe Biden nie zachorowałby na koronawirusa, jeśli przyjąłby rosyjską szczepionkę Sputink V.

– „Jeżeli nie będziecie umieli go wyleczyć, przyślijcie go do nas, my mu pomożemy” – stwierdziła, zwracając się do Amerykanów.

Druga kobieta podkreśla, że wcale nie życzą źle Bidenowi, mimo zła, które „wyrządził Ameryce oraz Rosji”. Kobiety stwierdziły, że z Putinem u władzy wszystko dobrze się zakończy.

 – „Z liderem takim jak nasz prezydent, wszystko będzie dobrze” – mówi.

Pod sam koniec wszystkie kobiety skandują: „Ameryko, zwracamy się do ciebie. Opamiętaj się! Opamiętaj się!”

Nagranie możecie obejrzeć poniżej

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Polacy zebrali pieniądze na Bayraktara dla Ukrainy - fot.

Polacy zebrali ponad 22 mln złotych na Bayraktara dla Ukrainy! „Wysyłamy sygnał nadziei”

[VIDEO] Konwój z Jarosławem Kaczyńskim zaatakowany w Gnieźnie. Policja złapała sprawcę