w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Dantejskie sceny w domu Joanny Opozdy. Aktorka w “bardzo złym stanie” [WIDEO]

Fot. YouTube / Screenshot

W rodzinnym domu Joanny Opozdy rozegrały się drastyczne sceny. Doszło nawet do strzałów z broni palnej.

Do całego zamieszania doszło przez ojca aktorki, który zachowywał się w kompletnie niezrozumiały sposób. Dariusz Opozda rozstał się jakiś czas temu ze swoją żoną (mamą Joasi) i wyrzucił ją z domu.

Ta w ostatni weekend postanowiła wrócić po swoje rzeczy. Do domu rodzinnego pojechała wraz z córkami oraz zięciem – Antkiem Królikowskim. Gdy chcieli wejść do domu, Dariusz Opozda zabarykadował się wraz ze swoją nową wybranką i nie chciał otworzyć drzwi. Chwilę później zaczął strzelać do swoich bliskich!

Na szczęście pocisk wystrzelony z pistoletu w nikogo nie trafił! Kula przebiła ścianę na wylot. Mimo braku ofiar wezwano pogotowie. Z powodu silnego stresu ratownicy musieli zabrać siostrę Joanny do szpitala.

Na miejscu zjawiła się także policja. Jak się jednak okazało, Dariusz nie został aresztowany, bo pistolet, którego użył, nie wymagał posiadania zezwolenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli broń do dalszej analizy.

Zdarzenie wstrząsnęło również Joanną, która jest w zaawansowanej ciąży! Wielu fanów bardzo poważnie zaniepokoiło się jej stanem zdrowia. Aktorka w rozmowie z SuperExpressem zdradziła, jak się czuje. Powiedziała:

Prawie doszło do morderstwa. A ja jestem w ciąży i w tym momencie jestem w bardzo złym stanie.

Oby skończyło się tylko na stresie! Życzymy zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

3 komentarzy

Co myślisz?

Napisane przez Izaak

Najbliżsi Boba Sageta wydali oświadczenie: “Jesteśmy zdruzgotani…”

Majka Jeżowska została babcią!