w , , ,

Majka Jeżowska została babcią!

fot. Instagram / majka_jezowska

Drugi poniedziałek 2022 roku to wielki dzień w życiu Majki Jeżowskiej. Doskonale znana piosenkarka została babcią. Kompozytorka podała również do informacji publicznej płeć oraz imię dzieciątka. Widać, że 61-latka jest bardzo podekscytowana i nie może się doczekać pierwszego spotkania z nowym członkiem rodziny.

Maja Jeżowska to piosenkarka tego gatunku, którą praktycznie wszyscy znamy. Do dziś wielką popularnością cieszą się utwory pt. „A ja wolę moją mamę” czy „Wszystkie dzieci nasze są”. Do dziś jest ulubienicą wielu dzieci. Warto także wspomnieć, że w późniejszym okresie w dobrych słowach wypowiadała się o swoich fanach: „Cieszy mnie, że pochodzą do mnie młodzi panowie i mówią, że jako dzieci mnie podziwiali”.

Kompozytorka urodzona w Nowym Sączu nieustannie pozostaje w kontakcie ze swoją publiką. Na Instagramie wokalistka nieustannie chwali się swoim publicznym życiem. Tak też dziś nastał czas, by podać do publicznej informacji, że została babcią. 61-latka już od dłuższego czasu czekała na ten dzień, wszak bardzo, ale to bardzo chciała mieć wnuczkę. No i w końcu się udało, ponieważ o godzinie 6:15 na świat nadeszło potomstwo Zofii oraz jej męża , Wojciecha Jeżowskiego.

Jeżowska została babcią dziewczynki, Róży. Z wpisu kompozytorki jasno wynika, że najmłodsza członkini rodziny nie spieszyła się z przyjściem na świat, jednak dzięki Szpitalowi im. Świętej Rodziny w Rzeszowie nastało szczęśliwe rozwiązanie.

Początek tygodnia i początek nowego życia! O 6:15 zostałam babcią! Już oficjalnie, skoro rodzice umieszczają posty, to babcia też! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem, ale wszystko się udało pod czujną opieką Szpitala im. Świętej Rodziny w Rzeszowie! Gratuluję dzielnej mamie i mojemu czułemu synowi – kocham Was bardzo. Nie mogę się doczekać spotkania z Różyczką

– napisała bardzo szczęśliwa Jeżowska.

Jak to zawsze bywa przy tego typu wydarzeniach, nie obyło się bez ogromu gratulacji. Majka Jeżowska mogła liczyć na ogrom wyrazów serdeczności. Pojawiło się również sporo powinszowań od kolegów z show-biznesu.

Gratulacje Babciu” – napisała Magda Steczkowska. „Cudownie, Majeczko, gratulacje” – skomentowała Joanna Racewicz. „Gratulacje Majuś!!!! Witaj w świecie babć!” – mówiła z kolei Agata Młynarska.

fot. Instagram / majka_jezowska
fot. Instagram / majka_jezowska
fot. Instagram / majka_jezowska

Źródło: Instagram / majka_jezowska

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Dantejskie sceny w domu Joanny Opozdy. Aktorka w „bardzo złym stanie” [WIDEO]

Antek Królikowski ujawnia szczegóły rodzinnego dramatu, po tym, jak Dariusz Opozda strzelał do bliskich