w

Żona Michała Żebrowskiego po raz pierwszy pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Poród zbliża się wielkimi krokami

Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski
Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski

Aleksandra Żebrowska na początku lutego poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka. Dopiero teraz zdecydowała się pokazać ciążowy brzuszek. Jest zaskakująco duży.

Michał Żebrowski jest popularnym aktorem, który miał okazję pracować przy tak kultowych produkcjach, jak Ogniem i mieczem, Pan Tadeusz czy Wiedźmin. Ogromną popularność przyniosła mu rola profesora Andrzeja Falkowicza w Na dobre i na złe. Mimo że ma wielu fanów, sporadycznie pojawia się na imprezach branżowych. Wolny czas woli spędzać ze swoją rodziną.

Żebrowski w 2009 roku ożenił się z młodszą o 15 lat Aleksandrą Adamczyk. Kobieta po ślubie przyjęła jego nazwisko. Wspólnie wychowują trzech synów: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka i najmłodszego, niespełna dwuletniego Feliksa. Wkrótce ich rodzina znowu się powiększy, ponieważ ukochana aktora jest w kolejnej ciąży.

Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek

Aleksandra Żebrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. W krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów, którzy regularnie sprawdzają, co u niej słychać. Influencerka podbiła ich serca przede wszystkim rozbrajającą szczerością oraz ogromnym dystansem do siebie i otaczającego ją świata.

Na początku lutego tego roku poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Radosną nowinę ogłosiła w zabawny sposób.

Dwie kreski mimo szczepienia

#toniecovid #tomichał – napisała.

Ola nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Sama wychowywała się z szóstką rodzeństwa, której od najmłodszych lat poświęcała mnóstwo uwagi. Michał także podziela jej zapał i świetnie odnajduje się w roli ojca. Gdy media obiegła wieść, o kolejnym maleństwa, Żebrowska szybko sprostowała, że nie jest w czwartej, a w ósmej ciąży.

Od tamtego czasu wrzuciła na Instagram zaledwie kilka zdjęć, dlatego też nie mieliśmy pojęcia o tym, jak zmieniło się jej ciało. Na najnowszym ujęciu pokazała, że ma już sporych rozmiarów brzuszek, co świadczy o tym, że ciąża jest już mocno zaawansowana. Wielu fanów liczyło na to, że może tym razem zdradzi, który to tydzień, jednak ona napisała tylko:

Młoda kapusto #czytoty — napisała żartobliwie.

Pod postem w mig zaroiło się od komentarzy. Zosia Zborowska, która nie ukrywa, że chciałaby wkrótce zajść w kolejną ciążę, przyznała, że podziwia Olę.

Stara szanuje za to tempo po Felku bez kitu – napisała.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Władimir Putin

Ekspertka przeanalizowała mowę ciała Władimira Putina. Doszła do zaskakujących wniosków

Rosjanie grożą Polakom

Rosyjscy eksperci grożą Polsce wojną. To odpowiedź na pomoc Ukrainie. „Z waszej Warszawy w pół sekundy nie zostanie nic”