w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Do sieci trafiło NAGIE zdjęcie Michała Żebrowskiego! Uwagę internautów przykuł cień na udzie. „Jeszcze niezłe ciacho z Wiedźmina”

Michał Żebrowski - fot. Instagram @olazebrowska, @zebrowski.michal
Michał Żebrowski - fot. Instagram @olazebrowska, @zebrowski.michal

Aleksandra i Michał Żebrowscy mają luźne podejście do życia, a tematy tabu zdają się dla nich nie istnieć. Po serii zdjęć, na których żona aktora pozowała bez ubrań, przyszła kolej na odważny kadr Wiedźmina. Internauci zaniemówili z wrażenia.

Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Debiutował w 1993 roku i już po kilku latach znali go wszyscy kinomaniacy. Największą rozpoznawalność zdobył dzięki takim filmom jak: Ogniem i mieczem, Pan Tadeusz, Wiedźmin, Pręgi oraz serial Na dobre i na złe, w którym wciela się w postać prof. Andrzeja Falkowicza.

Mimo iż Żebrowski ma ugruntowaną pozycję w branży i mógłby brylować na imprezach branżowych, nieczęsto można zobaczyć go na ściance. Wolny czas woli spędzać z rodziną. W 2009 roku ożenił się z młodszą o 15 lat Aleksandrą Żebrowską, z którą czekał się czworga dzieci: synów Franciszka, Henryka i Feliksa oraz córki.

Małżonkowie podchodzą do wszystkiego z dystansem, dlatego też na ich profilach na Instagramie nie brakuje mniej lub bardziej roznegliżowanych ujęć. Tym razem jednak poszli na całość.

Zupełnie nagi Michał Żebrowski świętuje Dzień Mężczyzny

To na profilu Aleksandry najczęściej można znaleźć zdjęcia, na których pokazuje nieco więcej ciała, ale z okazji obchodzonego w piątek Dnia Mężczyzny postanowili z Michałem trochę zaszaleć. Na prowadzonym przez nią profilu na Instagramie pojawiło się ujęcie zupełnie nagiego aktora. Autorka zdjęcia, Ola, ocenzurowała miejsca intymne kciukiem, jednak na niewiele się to zdało, bo padający z boku cień obnażył więcej, niż internauci chcieli widzieć.

Równości! – życzyła żona Wiedźmina.

Część internautów rozbawił ten widok i z trudem odrywali wzrok od Żebrowskiego. Sam gwiazdor napisał, że na fotce widać ostry cień mgły, a Jarosław Bieniuk zażartował, że mały kciuczek wystarczy. Niestety, tak jak zawsze, pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy.

 • Odbija się w lustrze.
 • Agata Rubik: Wow, mając tak długie palce, powinnaś zostać pianistką!
 • I ten cień na nodze…
 • Niby Dzień Mężczyzny, ale trochę jakby dalej Dzień Kobiet.
 • Uwielbiam ten Wasz dystans! czuję wreszcie powiew wiosennej świeżości po tych chmurnodurnopodłych dniach! Dzięki! Pozdrowienia!
 • Tylko Wy macie taki fantastyczny dystans do wszystkiego.
 • Jeszcze niezłe ciacho z wiedźmina.
 • Amerykańscy naukowcy mówią że jeśli wyciągnięty kciuk zasłania grzyb atomowy to nie jesteś w strefie rażenia.
 • Pani Aleksandro Pani nie ma wstydu. I tego ze sfery intymnej życia i wstydu aby niszczyć dobre imię Pani męża. Aż cisną mi się słowa na klawiaturze, że Pani nie zasłużyła na Takiego męża! Pani jest niepoważna i zdaje się totalnie nieświadoma co Pani robi swojemu mężowi (nie, nie to mam na myśli zgodnie z Pani wulgarnym, wyuzdanym poczuciem humoru). Pani doszczętnie niszczy dorobek artystyczny męża, kogoś wielkiego w świecie filmu, seriali i teatru. Aż żal, że Pani mąż nie poznał przed Panią kobiety autentycznie odpowiedniej dla siebie, 4 dzieci i sam seks w głowie nie powinny być szczytem ambicji dla osoby pełniącej funkcję żony kogoś tak wielkiego pod względem zawodowym jak Pan Michał Żebrowski. Niedobrze mi się robi jak przypomnę sobie inne Pani pseudoironiczne, prostackie lub bardzo wulgarne żarty. Może być Pani z siebie dumna.
 • Co jak co ale forma jest.
 • Już nie wiedza czym przyciągnąć, żałosne!

A wy co sądzicie o tym zdjęciu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maciej Musiał zabrał głos w sprawie Jana Pawła II! Aktor zaciekle broni papieża: „Nie wierzę w to, że świadomie krył zbrodniarzy”

Joanna Opozda, Antoni Królikowski - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda pomstuje na Królikowskiego. „Niszczycie przede wszystkim nikomu niewinne dziecko”. Później było jeszcze mocniej