w

Żona Michała Żebrowskiego pochwaliła się efektami ciążowej sesji zdjęciowej. Brzuszek na pierwszym planie. „Stworzona do stwarzania”

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, fot. Instagram @zebrowski.michal
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, fot. Instagram @zebrowski.michal

Michał i Aleksandra Żebrowscy wkrótce po raz czwarty zostaną rodzicami. Żona aktora pochwaliła się efektami ciążowej sesji zdjęciowej. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Na swoją pozycję w branży pracował latami, choć wiele zawdzięcza niezaprzeczalnemu talentowi. Miał okazję pracować z najwybitniejszymi reżyserami oraz grać w tak kultowych produkcjach, jak Ogniem i mieczem, Pan Tadeusz czy Wiedźmin. W ostatnim czasie spore zainteresowanie widzów budzi jego rola w Na dobre i na złe, gdzie wciela się w postać profesora Andrzeja Falkowicza.

Żebrowski sporadycznie pojawia się na imprezach branżowych, a mimo to nadal ma grono wiernych fanów. Wolny czas woli spędzać z rodziną. W 2009 roku ożenił się z młodszą o 15 lat Aleksandrą Żebrowską, z którą doczekał się trzech synów: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka i niespełna dwuletniego Feliksa. W najbliższych tygodniach dołączy do nich kolejny maluch.

Żona Michała Żebrowskiego pochwaliła się zdjęciami z sesji ciążowej

Aleksandra jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie najczęściej relacjonuje swoją codzienność. Z uwagi na związek z popularnym aktorem, w krótkim czasie także ona zyskała grono fanów. Ci pokochali ją przede wszystkim za szczerość i odczarowywanie rzeczywistości. Na jej profilu oczywiście znajdziemy piękne kadry, na których widok zapiera dech w piersiach, nie mniej jednak nie brakuje też ujęć, umacniających w przeświadczeniu, że nie ludzi idealnych. Żonie Michała nie brakuje też poczucia humoru i dystansu, dlatego też na tę chwilę jej konto obserwuje blisko 260 tys. internautów.

Żebrowska nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie, tym bardziej że sama z takiej pochodzi. W przeszłości pomagała rodzicom w opiece nad szóstką rodzeństwa, dzięki czemu ma ogromne doświadczenie w opiece nad gromadką maluchów. Na początku lutego w żartobliwy sposób poinformowała, że jest w kolejnej ciąży. Po tym, jak media zaczęły rozpisywać się na ten temat, wyznała, że to jej ósma ciąża.

Od tamtego czasu żona Michała udostępniła w sieci kilka zdjęć, na których prezentowała widocznie zaokrąglony brzuszek. Dopiero teraz jednak widać, na jak zaawansowanym jest etapie. W najnowszym poście zamieściła zdjęcie z sesji ciążowej, na którym prezentuje krągłości. Od razu widać, że poród zbliża się wielkimi krokami i lada chwila będziemy celebrować z Żebrowskimi początek kolejnego, jakże pięknego etapu w ich wspólnym życiu.

Pod postem od razu zaroiło się od komentarzy z komplementami.

  • Piękna jesteś. Jesteś stworzona do stwarzania.
  • Jaki cudny brzunio.
  • Nieskończenie zadziwiające i niesamowite, jak piękne jest życie.
  • Wow! Coś pięknego!
  • Przewspaniali!
  • Ale piękne zdjęcie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na informację, że maluch jest już na świecie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

M jak miłość, fot. Instagram @katarzynacichopek, @olga_cybinska

Spore zmiany w „M jak miłość”! W produkcji pojawi się NOWA LENKA. Jest córką popularnych aktorów

Azowstal zostanie przejęty przez Rosjan. Zdradzili, co powstanie na terenie zakładów