w

Spore zmiany w „M jak miłość”! W produkcji pojawi się NOWA LENKA. Jest córką popularnych aktorów

M jak miłość, fot. Instagram @katarzynacichopek, @olga_cybinska
M jak miłość, fot. Instagram @katarzynacichopek, @olga_cybinska

W serialu M jak miłość nadchodzą spore zmiany. Już wkrótce na ekranie pojawi się nowa, nastoletnia aktorka, która wcieli się w postać Lenki Zduńskiej. Jak wygląda? Kim są jej rodzice? Czy jest podobna do swojej poprzedniczki?

M jak miłość to popularna telenowela obyczajowa emitowana od 4 listopada 2000 roku na antenie TVP2. Od początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą losy wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. W 2005 roku zanotowano, iż przed odbiornikami zasiadło 12,5 mln osób. Mało która światowej sławy produkcja może pochwalić się takim wynikiem.

Format zdobył wielu fanów, za sprawą niezwykle ciekawej fabuły. W pierwszym odcinku poznaliśmy Barbarę i Lucjana Mostowiaków, którzy obchodzą 40. rocznicę ślubu. Z tej okazji córki — Maria, Marta i Małgorzata przygotowywały dla nich przyjęcie w ich rodzinnym domu w Grabinie. Od tamtego momentu byliśmy świadkami wielu ciekawych zwrotów akcji, trudnych pożegnań oraz powitań nowych członków rodu.

W M jak miłość pojawi się nowa Lenka. Kim jest młoda aktorka?

Produkcja wykreowała wiele młodych gwiazd. Wśród nich znaleźli się Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek. Aktorzy od początku tworzyli parę, a z czasem zdecydowali się na ślub. Krótko po tym zaczęli witać na świecie swoje dzieci: Córkę Lenkę, syna Mikołaja oraz bliźniaczki: Zuzannę i Emilię. Ta wieloosobowa rodzina nie raz musiała stawić czoła wielu przeciwnościom losu, jednak po każdej większej lub mniejszej porażce odradzała się niczym feniks z popiołów.

Najstarsza pociecha Zduńskich już jakiś czas temu przestała się pojawiać na szklanym ekranie. Scenarzyści wpadli na pomysł, by z uwagi na problemy zdrowotne, wysłać ją do sanatorium w Bukowinie Tatrzańskiej. Od tamtego momentu minęło już kilka tygodni, a słuch o Lence zaginął. Okazuje się, że w tym czasie grająca ją do tej pory Marysia Głowacka zrezygnowała z roli.

Po półrocznej przerwie, w 1661 odcinku dziewczynka ponownie wróciła na szklany ekran, zupełnie odmieniona. To z uwagi na fakt, iż teraz w postać tą będzie wcielała się inna aktorka. Jest nią 13-letnia Olga Cybińska. Nietrudno nie zauważyć, że jest bardzo podobna do swojej poprzedniczki, dlatego też zmiana nie będzie aż tak odczuwalna, jak w przypadku Łukasza, serialowego syna Marty, który z bruneta zamienił się w blondyna.

Kim jest Olga Cybińska?

Olga ma 13 lat i mimo tak młodego wieku, ma już spore doświadczenie w show-biznesie. Od 7 lat użycza swojego głosu postaciom w popularnych produkcjach. Miała okazję dubbingować postacie z takich produkcji, jak Przygody nocnej lampki, Pan Jangle i świąteczna podróż, Cruella czy Czarna piękność.

Nastolatka pasję do aktorstwa odziedziczyła po rodzicach — Joannie Węgrzynowskiej i Krzysztofowi Cybińskiemu, którzy od lat występują w serialach, dubbingują oraz pojawiają się na deskach teatru.

Oglądaliście odcinek, w którym debiutowała Olga?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Omenaa Mensah, fot. Instagram @omenaamensah

Omenaa Mensah zmieniła fryzurę! Po bujnych lokach nie ma nawet śladu. W tak krótkich włosach jeszcze jej nie widzieliście

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, fot. Instagram @zebrowski.michal

Żona Michała Żebrowskiego pochwaliła się efektami ciążowej sesji zdjęciowej. Brzuszek na pierwszym planie. „Stworzona do stwarzania”