w

Omenaa Mensah zmieniła fryzurę! Po bujnych lokach nie ma nawet śladu. W tak krótkich włosach jeszcze jej nie widzieliście

Omenaa Mensah, fot. Instagram @omenaamensah
Omenaa Mensah, fot. Instagram @omenaamensah

Omenaa Mensah pochwaliła się nową fryzurą. W pierwszej chwili trudno ją rozpoznać! W tak krótkich włosach wygląda zupełnie jak nie ona.

Omenaa Mensah to dziennikarka, prezenterka telewizyjna i ekspertka z zakresu autoprezentacji. Oprócz tego prowadzi też kilka własnych, dochodowych biznesów. W telewizji debiutowała jako prowadząca erotyczny program emitowany na antenie TVN 7 pt. Red Light. Krótko po tym została prezenterką pogody w Grupie TVN i do dziś piastuje tę funkcję. Dwa lata temu zajęła się również produkcją autorskiego programu pt. Wyjątkowe domy, który wyświetlaną TVN Style i TVN.

Dziennikarka jest także bardzo zaangażowana w działalność charytatywną. W 2014 roku założyła Omenaa Foundation, która podjęła się m.in. budowy szkoły w Temie dla ghańskich dzieci. Pomogła także dzieciom zamieszkującym w polskich domach dziecka, organizując akcję, która miała na celu przekazanie im komputerów, niezbędnych do nauki zdalnej. Bardzo angażuje się także w działania na rzecz promocji tolerancji oraz poszanowania drugiego człowieka.

Omenaa Mensah zmieniła fryzurę

Mensah jest córką Polki i Ghańczyka. To właśnie po ojcu odziedziczyła nietypową urodę oraz bujne włosy, których mogłaby pozazdrościć jej niejedna kobieta. Od lat możemy oglądać ją z bujnym afro na głowie i chyba każdy przyzwyczaił się już do tego widoku. Nie raz związywała je w kucyk, jednak w najnowszym wydaniu wygląda wprost oszałamiająco.

Dziennikarka w środę oznajmiła na Instagramie, że wybrała się na spotkanie z cyklu mBank jest kobietą, podczas którego poruszono temat obecności kobiet w biznesie.

Jestem na spotkaniu z cyklu „mBank jest kobietą”. Zastanowimy się dziś, dlaczego w biznesie jest wciąż tak mało kobiet i pomyślimy, jak to zmienić. Ja uwielbiam pracować z dziewczynami i widzę, że coraz więcej z nich wpływa na swoje firmy, żeby stawiały na dobroczynność. Czuję, że będzie to super spotkanie!

Przy okazji pochwaliła się zdjęciami i nagraniami, na których zaprezentowała się w pięknym, niebiesko-żółtym garniturze. Stylizację dopełniła koszulą z golfem i efektownym wiązaniem przy szyi oraz czarnych klapkach na niskiej szpilce. Uwagę od razu przyciągnęła jej odmieniona fryzura. Omenaa pozuje w krótko przystrzyżonych włosach w odcieniu brązu. Pukle są mocno uniesione u nasady, a końce wywinięte do zewnątrz, sprawiając wrażenie, jakby delikatnie musnął je wiatr.

Pod publikacją oraz wcześniejszymi wpisami od razu zaroiło się od komentarzy z komplementami:

  • Tak wygląda szczęśliwa kobieta.
  • Piękna „stylówka”.
  • Pięknie Pani wygląda.
  • Wyglądasz jak milion $. Świetna fryzura, chociaż w naturalnej też jest super… Przede wszystkim wspaniała praca w fundacji.

W galerii poniżej możecie obejrzeć więcej zdjęć odmienionej Omeny. Podoba wam się w takim wydaniu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Oliwka Brazil, Young Multi, fot. Instagram @youngmulti, @oliwka_brazil

Ostre spięcie między Young Multim a Oliwką Brazil. Padły mocne słowa „To g**no co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki”.

M jak miłość, fot. Instagram @katarzynacichopek, @olga_cybinska

Spore zmiany w „M jak miłość”! W produkcji pojawi się NOWA LENKA. Jest córką popularnych aktorów