w

DramatDramat HahaHaha

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska martwią się o syna. 5-latek jest ofiarą hejtu! „Koledzy się śmieją”

Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - fot. Piętka Mieszko AKPA
Omenaa Mensah, Rafał Brzoska - fot. Piętka Mieszko AKPA

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska są bardzo aktywni w mediach, w tym także w mediach społecznościowych. Para jednak dzieli swój czas między pracę i rodzinę. To właśnie o 5-letniego syna martwią się w ostatnim czasie najbardziej.

Omenaa Mensah zyskała popularność jako pogodynka TVN. Jednak ten etap ma już dawno za sobą. Obecnie sprawdza się w roli bizneswoman, rozwijając swoją firmę Omi Hair, jak również marki Ammadora, Occhielo czy Amante. Prezenterka pogody wyszła w 2019 roku za prezesa marki InPost Rafała Brzoskę. W bieżącym roku stanęli po raz drugi na ślubnym kobiercu, by odnowić przysięgę.

Para dobrze radzi sobie w biznesie, lecz w życiu prywatnym w ostatnim czasie musieli zmierzyć się także z pewnymi trudnościami. Pogodynka wytoczyła wojnę autorowi książki Dziewczyny z Dubaju.Teraz okazuje się, że przed nimi kolejny poważny problem do rozwiązania, który dotyczy ich syna.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska reagują na hejt

Para doczekała się syna, który ma obecnie 5 lat. Jednak nie może on liczyć na całkowicie bezstresowe dzieciństwo. Problemem są jego rówieśnicy, którzy nabijają się z niego z powodu podobieństwa do matki.

Koledzy się śmieją, że ma długie włosy. Kręcone włosy po Omence — mówi Brzoska na live w social mediach.

Okazuje się, że problemem są kręcone, długie włosy chłopca. Rodzice nie zamierzają tolerować tego rodzaju hejtu i zapowiedzieli działania. Para ma zamiar w przyszłym roku mocniej zaangażować się w działania związane z walką z mową nienawiści. Ta dotyka nie tylko ich syna, ale wiele osób, w tym także samą Omennę czy synka Paris Hilton. Gwiazda od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą, a już musiała zmierzyć się z hejtem wobec jej dziecka z powodu rozmiarów głowy. Internauci wytykali, że jest ona zbyt duża.

Czy według Was takie komentarze o wyglądzie nie powinny mieć miejsca?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Magda Gessler - fot. screenshot YouTube @MagazynVivaPL

Magda Gessler z żalem wspominała zmarłego męża. Nagle wybuchła przed kamerami. „K*wa! To jest tragedia. Nienawidzę!”

Szymon Hołownia - fot. screenshot TikTok @szymon.holownia

Hołownia robi rewolucję w Sejmie! Zaczął od usunięcia kotary. Nie obyło się bez złośliwości „Nie wiem, czyjego imienia jest”